Vista - wymagania

Witam mam pytanko odnośnie Bety2 Visty…czy pójdzie ona na Duronie 1.6 GHz 512 MB DDR i Radeonie 9200 ?

Zmień tytuł na konkretniejszy bo temat wyląduje w śmnietniku.

Pójść pójdzie.

Pytanie tylko czy będzie mulic oraz czy będzie efekt aero glass :slight_smile: ?

no wlaśnie a zależałoby mi aby nie muliło

procek troche za slaby :stuck_out_tongue: … aero glas nie bedzie dzialal na tej karcie …

A może mi ktoś powiedzieć o tym aero glass?

Czy to, aż taki bajer, że nie wejdzie?

Proszę o jakiś link do screena aero glass.

Aby nie był z mojej strony OT

Zapożyczone z http://www.pobieralnia.pl/artykul-1-odk … vista.html

Ja mam Viste na sprzęczie;

Procek 1.8 GHz, 512 Ram, Radeon 9600 i po godzinie pracy już zaczyna wariować. A poza tym na Viście strasznie trudno jest mieć neostrade (ja wogóle nie mam)

x-awier aero glass to nic innego jak efekt przezroczystości okienek w viście.

Przykładowe screeny masz na vortalu

I to niby ma byc taki problem?

Ja miałem normalnie i ie widziałem aby się zacinało przy aero 0_o :?

Efekt aero glass ma mocne wymagania aby nie mulić systemu.

Gdy wybierzemy skórkę aero basic to system powinien pójść na takich wymaganiach jakie obecnie ma xp.

Niemożliwe :lol: .

A tak na poważnie widocznie Twój sprzęt spełnia wymagania na AG i to wszystko :!:

Ale ja mam słąby sprzęcior 0_o

AMD Sempron 2200 + ; 1,50 Ghz ; 256MB ram ; RADEON 9200 :slight_smile:

I nic Ci nie przycina? Troszkę do dziwne :x

Chyba że system rozpoznał iż masz za słabego kompa i domyślnie uruchomił zamiast aero glass aero black o czym nawet nie wiesz :slight_smile:

Może, ale i tak to już nie ma nic do rzeczy, ponieważ już mam całkiem inne rzeczy porobione na kompie.

PS:

Dziękuję za miłą konwersacje 8)

Na koniec dodam że mialem kiedyś Viste 5365 na Athlon 1,25Ghz 256 ramu i Radeon 7000 64mb i jakoś działała…ale troche sie przacinała…

Beta 2 juz jest o niebo szybsza itp więc spokojnie pójdzie na takim sprzęcie

Aby mieć efekt aero glass trzeba posiadać karte minimum radeon 9500

Oczywiście na nieco słabszych kartach też mozna je mieć poprzez zmiany w rejestrze ale tego nie polecam!

szukanie nie boli prosze>>

http://www.microsoft.com/poland/windows … pable.mspx

:mrgreen:

No weś przestań takie głupoty pisać ;/ Mój kumpel ma Radeona 9000 i normalnie ma efekt aero glass…

No ja mówie ja też miałem 9200 i mi chodziło :mrgreen:

Po pierwsze zależy jaki build! Po drugie ktoś tu jest niewidomy…

ech… ściągnął tą Betę 2 najnowszą co to m$ umieścił na swojej stronie i bez żadnych zmianach w rejestrze (pierwszo słysze o czymś takim…) ma taki efekt… aha i się pomyliłem - kolega tez ma Radeona 9200 :stuck_out_tongue:

No zresztą chłopie - ja mam jak narazie teraz GeForce’a 6200 TC i jakoś przez WB5 i Glass2k efekt areo mi chodzi, tylko nie mów że to co innego…

mulić muli bo celowo zawyżyli wymagania sprzętowe, po to by kupować nowe komputery