Winamp 5.03 a i karaoke

Czy ktoś wie jak otworzyc okno z tekstem Winampie dla pliku karaoke?? Miałem, lecz przez przypadek zamknąłem i nie wiem gdzie można je teraz otworzyc!

1)Dwuklik na Analizator widma

albo

2)Prawoklik na Analizator widma -> Wybierz wtyczkę -> wybierz z listy wtyczkę odpowiedzialną za Karaoke -> Start

Analizator widma, to jest to co ruszające się kreseczki z prawej strony, okna głównego? Jeśłi tak, to nie mam tam opcji dot. plug-inów

Tak, to te kreseczki pod czasem. Prawoklik i powinno tam być Start/Stop plug-in (Włącz/Wyłącz wtyczkę), Configure plug-in (Konfiguruj wytczkę) i Select plug-in (Wybierz wtyczkę). Wybierasz Select plug-in (Wybierz wtyczkę), otwiera się zakładka Visualization (Wizualizacje), wybierasz plugin Karaoke i Start.

Znalazłem plug-iny, ale Karaoke tam nie ma. Chyba dam sobie spokój. Wielkie dzięki za pomoc.

Musisz tą funkcję z powrotem uaktywnić. Zrób tak:

Z głównego menu wybierz Opcje -> Preferencje - > Wtyczki (a w nich opcję Wejście). Następnie wybierz wtyczkę o nazwie NullSoft MIDI player, kliknij “konfiguruj”, następnie zakładka “Display”, a tam zaznacz opcję “Show lyrics window while playing”. Zakończ OK-em.

bo ja mam wersje angielską wiec czy mogłbyś mi to po angielsku napisąc?

byłabym wdzięczna