Co zrobić aby strona miała profesjonalny design?

Czyli pytanie takie samo jak w temacie. Co zrobić aby strona http://www.break.freehost.pl wyglądała profesjonalnie?? Chodzi mi tutaj dokładnie co by można było dodać, odjąć, poprawić. Czekam na wasze propozycje.

Zapomniałem jeszcze dodac że narazie umiesciłem tylko 2 działy (muzyka, strona głowna).

tło niepasujące do strony i to że wszystko jest w tabeli z borderem i przy topie tło jest białe

najlepjej daj ten adres tutaj

Tam to mieszają z błotem :stuck_out_tongue:

a mnie się podoba taka jaka jest :smiley:

fąfel naprawde fajna stronka z tymi opiniami. może jakaś propozycja co do koloru tła?? :slight_smile: :?: nie czaje troszke o co chodzi z tymi borderami ale loozik :slight_smile:

to tak ja na twoim miejscu przeniosl bym ta stronke na inny darmowy serwer poniewaz na za.pl sa reklamy i to wkurzajace propmonuje:

http://www.60free.ovh.org lub cba.pl

a co do dizajnu to daje 6/10

Świeżo (bądź też nie) zrobiona praca przeważnie się podoba. Poczekaj, dychnij, odpocznij i zobacz tą strone jutro lub za kilka dni. Zobaczysz, że będziesz miał pomysły jak ją ulepszyć i co w niej jest nie tak jak powinno :wink:

Serwer jest nie ważny. I tak chce wykupić jakiś płatny i domene i właśnie dlatego chce aby stronka była dopracowana żeby ten zakup się opłacał.

Złączono Posta : 30.06.2006 (Pią) 20:30

Czekam na dalsze propozycje :slight_smile:

ostatnio popularne są tła w stylu gradientu… jak narazie ten kolor bardzo nie pasuje do strony… reszta jest w porządku… 7/10

Wszystko spoko, oprócz tła tak jak już ci inni wspominali. Tło no cuż jakiś bardzo jasny szary może, abo bardzo jasny pomarańcz? Co do serwa zgadzam się, że lepiej na

potem jeszcze na http://www.xt.pl wrzucić żeby mieć fajną końcówkę i looz. Ogólnie strona dość fajna i daje także

Więc następne tego typu porady - kosz.

ok zrobione! Tło zrobiłem szare podrasowałem troche menu i logo na bardziej profesjonalne (chyba :slight_smile: ) Teraz czekam na dalesz propozycje.

popszednie logo wg mnie ładniejsze… a tło dalej jest jakies niebieskie… chyba ze to tylko u mnie. proponuje wrócić do poprzedniego loga i jako tło dac jak juz ktos wyzej wspomniał kolor pomarańczowy… naprawde lepiej by to wyglądało… a jeszcze lepiej gradient żółto pomarańczowy.

mi osobiście troche bardziej do gustu to logo przypadło. Logo oczywiście nie bedzie takie puste. Nazrazie dałem tylko sam podkład. Dojdzie jeszcze adres strony i pare szczegółow, które sprawą że będzie ono atrakcyjniejsze niż poprzednie :slight_smile: pozdrawiam.

Popraw tekst i elastyczność przy zmianie rozdzielczosci obrazu podczas przeglądania strony www oraz zmianie rozmiarów czcionek. Przetestuj strone na 3 popularnych przegladarkach (IE, Opera, Firefox). Zacznij się uczyć XHTML-a a w przyszłości PHP.

:co: naprawde nie wiem co to ma wspólnego z tematem. nie pytałem sie o to co zrobić żeby treść strony była profesjonalna tylko design strnony. Weź sie człowieku naucz czytać. Co do rozdzielczości ekranu to 770 px szerokości to naprawde niewiele więc nawet małe monitory nie powinny mieć problemu z przetrawieniem tej strony. Tak dla twojej informacji testowałem strone na wszystkich 3 wymienionych przez ciebie przeglądarkach i wszystko było ok. Widać pisałeś w ciemno puste porady. Dzięki za takie rady. ;/ Dla całej reszty podaje nowy link ze stroną http://www.break.freehost.pl/. Chciałbym żeby aby tm razem powiedziano mi co zmienić w tym co pod menu żeby wyglądało bardziej profesjonalnie.

Wiem na jaki temat pisałeś i wiem co to jest Design. Wpływ na design ma wiele czynników. Ja tylko naprowadziłem Ciebie na mała poprawkę miedzy innymi do stosowania statycznego rozmiaru tekstu. Ma to tez wpływ na całoktształt layoutu.

Zobacz jak wyglada normalnie => efcb27a9b8b60812m.png

A tu po zastosowaniu innego rodziaju czcionki i rozmiaru = cc31f2a885f0befcm.png

w jakiej przeglądarce odtwarzało moją stronke tak jak na tym drugim zdjęciu :?:

Może to drobnostka ale tylko podpowiadam aby sie tekst nie rozjezdzał bo szkoda calego fajnego designu. A to sprawdzane było na przegladarce Firefox.

troche dziwna sprawa bo sprawdzałem to samo u kolegi na firefoxie i było wporządku. Nie wiem już co jest grane. Sprawdze jutro u niego jeszcze raz. :frowning:

Pytasz co nie pasi, to Płaciu mówi.

  1. Stopka jest o 1px węższa od części właściwej, co nie wygląda zbyt zachęcająco.

  2. Przerwa między topem, a menu poziomym. Tego być nie powinno.

  3. Menu poziome ma zaokrąglone rogi na dole, co daje głupi efekt przy krawędzi z polem na treść.

  4. W “Zawodach” podwójna linia oddzielająca poszczególne imprezy.

  5. Dlaczego tło jest jednolite ? Zrób o takiej fakturze jak jest na przykład w topie. Pokombinuj coś.

  6. Jak jest ta grafika "newsy"i “linki” to radziłbym pousuwać z niej marginesy, czy tam paddingi z tego białego pola.

  7. Zwęż pole “linki”.

Amen.