Rozmagnesowanie monitora!

Jak rozmagnesować Monitor???

Fynkcja DEGAUSS. Masz albo taki przycisk, albo opcję w menu monitora.

Nie bardzo wiem…

Mój monitor to LG Flatron F700B

Masz przyciski na monitorze, tam jest albo oprzycisk podpisany DEGAUSS (rozmagnesowanie), albo “MENU”. Jeśli jest menu, to klikasz go i na wyswietlonej liscie szukasz opcji degauss. Wybierasz ją i juz, po bólu.

Nie ma nic takiego!

Nie masz menu na monitorze? Nie mozliwe.

F700B.jpg

Na tym czarnum pasku, masz przyciski. Mam inny monitor, ale to musi byc tam.

Wciśnij przycisk menu na monitorze. Na samym dole masz podmenu o nazwie Spejalne. Pierwsza pozycja to rozmagnesowanie. :smiley:

Aby włączyć wciśnij przycisk Select i Strzałke w >>> :smiley:

Z reguły jest ta funkcja przedstawiona graficznie w postaci magnesu przekreślonego i to trzeba pyknąć!

do czego służy rozmagnesowanie monitora???

ODPOWIEDŹ :smiley:

Jak nie ma, jak jest nawet na zdjeciu ktore zamiescilem wyzej. A tak wlasciwie, to zaglądałeś do instrukcji obsługi? Tam na pewno masz wszystko opisane. :stuck_out_tongue:

Musi mieć dokładnie jak na zdjęciu. Mam ten sam monitor i napisałem co ma wcisnąć po kolei. :smiley:

Ja nie wiem, jak mozna nie wiedziec gdzie sa przyciski na monitorze !!

No dobra, to wtakim razie jak rozmagnesować monitor w którym takiej opcji nie ma ?? Da się to zrobić w ogóle ? Gdzieś słyszałem że ponoć trzeba gdzieś lutownicę przystawić.

Kosa i tytaj się mylisz. :twisted: Jest możliwość rozmagnesowania monitora bez takiej opcji. Służą do tego magnesy. Przykłada się je do monitora i wykonuję się odpowiednie ruchy. Nie polecam robić tego samemu jak się nie zna na tym. Najlepiej “zawołać” serwisanta ze sklepu RTV ponieważ tak samo można rozmagnesować telewizor. :slight_smile:

OT :arrow: KOSZ