Problem z ustawieniem firewalla Kaspersky'ego w KIS 6.0

Witam! Mam problem a mianowicie nie wiem jak skonfigurować Kaspersky Anti-Hacker w KIS 6.0 aby łączył się ze wszystkimi serwerami z emule’a. Proszę o pomoc bo za każdym razem kiedy np. chcę się połączyć z jakimkolwiek serwerem emule’a to wcale nie chce się łączyć tylko wyświetla mi komunikat o treści “Uwaga BiG BanG 3 (80.239.200.102:3000) - You have a lowid. Please review your network config and/or your settings.” a adres ip mam zewnętrzny

Proszę o pomoc

Dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Wyślij e-Mail’a z opisem problemu do pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska. Adres support@kaspersky.pl Oni udzielą ci fachowej pomocy.

A utworzyłeś regułę i odblokowałes porty 4662 TCP i 4672 UPD :?

Aktualnie mam ustawione o tak:

beztytu322u2ed.th.jpg

Czy mogłby ktoś sprawdzić czy to jest dobre ustawienie bo za bardzo nie wiem jak to ustawić :frowning:

Usuń reguły z eMule, nastęonie włącz Tryb Uczenia i włącz eMule, kiedy ci napisze, że chce eMule dostęp do neta to daj tam Dowolna aktywność i akceptuj. Powinno pomóc. A inne serwery chodzą czy jak ?? Udosyępnasz jakieś pliki, bo jak nie to może dlatego ;).

Masz zle… Musisz ustawić jedną regułe dla portu 4662 TCP, a pózniej osobną 4672 UDP i napewno zadziała teraz… :slight_smile:

wyłącz w zaporze tryb ukrycia

Dzięki serdeczne El Presidento zadziałało :smiley: :slight_smile: