Najlepsze kodeki

Witam!

Mam karte graficzna Nvidia FX5200

oraz

dzwiekowa Realtek AC’97

Chcialbym zmienic wreszcie kodeki na nowe bo dawno tego nie robilem. Moglibyscie mi podac jakas najlepsza paczke (komplet) kodekow do dzwieku i grafy? Bo jest ich naprawde mnostwo ,ale nie wiem co wybrac :?

Ace Mega Codec Pack :slight_smile: najlepszy pack codecków jak dla mnie

K-Lite Mega Codec Pack :mrgreen: Bardzo dobre …

Polecam paczkę K-Lite Codec Pack 2.72 lub nowszą… Uważam, że są najlepsze.

PS. Jest już 2.73, ale narazie BETA :P, więc proponuje się jeszcze wstrzymać…

chyba dźwięku i video ;]

k-lite mega codec pack

Ale ace pro też nie są najgorsze. :slight_smile:

ups troche niedopatrzyłem ze chodzi ci o karte graf i dzwiekową z tym to problem bo nie wiem czy sa kodeki do twojej karty dzwiekowej bo ona to chyba zintegrowana jest ?? :> a grafa to jaką masz karte Nvida ??

TAK KARTA DZWIEKOWA ZINTEGROWANA A GRAFA TO Nvidia Ge Force FX5200 !!

no bo codeców to chyba nie ma do karty :stuck_out_tongue: graficznej :stuck_out_tongue: :wink: z tego co wiem to chyba sa stery :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 20:08

k-lite mega codec pack lub Ace Mega Codec Pack tak jak juz mówiliśmy :wink: to z kodeków chyba ze chodzi ci o sterowniki ?

dzieki , chodzilo o kodeki :mrgreen:

Najlepiej wcale nie używać dużych paczek kodeków :stuck_out_tongue:

Tylko obciążają system a czasem wręcz stwarzają poważne problemy.

Osobiście korzystałem tylko z Ffdshow i odtwarzacza VLC który ma to do siebie że kodeków po prostu nie potrzebuje :slight_smile:

A instalacja dodatkowych ma sens dopiero gdy trafi się na coś z czym wyżej wymienione nie dadzą sobie rady.

Zawsze do usług :wink: heh

jak się ktoś nie zna to może nieźle nabruździć w systemie.

Mam problem. Pomóżcie, bo zaraz kompa wywale przez okno! Chodzi mi o kodeki. Bo ściągnąłem sobie filmy svcd i udało mi sie je otworzyć tylko przez PowerDVD. Nie da sie przez nic innego. A zwykłego filmu nie moge wogóle otworzyć przez żaden program. Jakie kodeki mam ściągnąc?? Próbowałem już wiele i nic. Próbowałem prze VLC media player i tez nic. A wogóle to teraz zauważyłem, że z komputera jednak działają tylko z płyt nie chcą sie otworzyć! Dlaczego tak jest???

zainstaluj Avi Codecs

tam znajdziesz szczegółowe informacje o plikach i jakie idą do nich kodeki

do poczytania :

:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5525

Ja używam X Codec Pack. Są tam same najpotrzebniejsze kodeki. Nie jest ich za dużo, ale wystarczają w zupełności.