Cały czas mnie wylogowywuje

Pisze teraz z IE, bo na FF gdzie nei klikne to mnie wylogowywuje, mimo, że się loguję na nowo i mam zaznaczoną opcję żeby mnie automatycznie logowało to jak coś napiszę na sb/wejdę w jakiś dział jestem wylogowany. Mam Firefoxa 2.0 beta, czyszczenie cookies nic nei daje :expressionless:

jak firefox pyta czy zapamiętać hasło to daj nie umnie to pomogło

U mnie się dzieje to samo co u Ford tylko, że taki błąd jest po czyszczeniu CCleaner’em i występuje tylko raz znaczy:

Czyszczę CCleaner, wchodzę na forum wyskakuje białe tło i coś ‘…ble ble ble click here to redirected’ (czy coś takiego) czekam to białe tło mija, przy działach sa na pomarańczowo znaczki (nowe posty) klikam na byle co (jestem wylogowany) loguje się i już nie mam pomarańczowych znaczków.I to jest jedyny problem po tym zdarzeniu nie wiem gdzie są nowe posty :frowning:

Ford - Spróbuj wyczyścić cookie z fourm, hasło z forum jeżeli masz zapamiętane itp. rzeczy. Potem wejdź na forum i przy logowaniu zaznacz opcję automatycznego logowania. A podczas logowania jak będzie pytać czy ma zapamiętać hasło to wybierasz nie. Jeżeli nadal będzie problem to sprawdź pod jakim adresem wchodzisz na forum, bo to może być też tego wina. Poprawny adres forum czyli z którego powinni wszyscy wchodzić to:

http://forum.dobreprogramy.pl/

natomiast ZŁY z którego nie należy wchodzić to:

http://www.forum.dobreprogramy.pl/

x-awier - Problem który Ty masz z oznaczenami postów nie masz tylko Ty. Możesz zajrzeć do tego tematu bo był tam podobny problem.

Dobra dzięki adam9870 tylko, że to jest inny problem… :?

wykasujcie zapamiętane hasło w FF !

Po prostu:

wpisujecie login i hasło -> zaznaczacie “zaloguj automatycznie” -> wyskakuje monit o zapamiętaniu hasła -> dajecie “nigdy dla tej witryny” :slight_smile:

Powinno pomóc …

Nie działa, mój sposób (ale krótkotrwały) to zalogować się, a potem od razu kliknąc w shoutboxie “Wyślij” i mozna przez chwilę normalnie z forum korzystać. Chociaż teraz wygląda, ze jest już ok.