Konwersja vro do avi

Wiem, że o konwersji na forum było sporo, szukałam też w googlach, ale nadal nie mogę przerobić filmu, więc postanowiłam zapytać.

Koleżanka przyniosła film nagrany kamerą na małej płytce DVD, skopiowałam to na dysk, ale teraz chciałabym go przerobić np do avi, żeby nie zajmował tak dużo miejsca na dysku.

Są to 2 katalogi: DVD_RTAV (w którym są pliki: VR_MANGR.BUP, VR_MANGR.IFO i VR_MOVIE.VRO) oraz RTR_EXTN (pliki: RX.DAT i VR_STDUM.000)

Próbowałam konwertować za pomocą programu flaskmpeg_078_39, ale skończyło się na 20% i powstał krótki film do momentu, w którym kamera była wyłączona, następnych ujęć nie było.

Potem próbowałam programem Auto Gordian Knot 2.26, ale bardzo długo trwało, a w rezultacie wyskoczył błąd, niestety już go nie pamiętam, ale podaję ostatni kawałek loga:

Powstał także plik VR_MOVIE_comptest.avi, w którym są klatki z całego filmu, ale w wielkim przyspieszeniu (z 14min tu jest 2 min) i bez głosu.

Proszę o pomoc, czy zmienić jakieś ustawienia w tych programach czy może spróbować jeszcze czegoś innego?

:arrow: http://www.thewholewideweb.com/forum/to … IC_ID=1681

Korzystałam z googli i już to czytałam, dlatego właśnie użyłam flaskmpeg, natomiast tmpgenc jest programem, który działa tylko 14 dni, a ja wolałabym coś, z czego bym mogła korzystać dłużej.