Nie mozna załadować profilu uzytkownika

Witam dzisiaj rano załączyłem mój komputer i wszystko dobrze chodziło ale nagle mi się on wyłączył i się zresetował po czym pojawiła mi sie taka tabliczka…

“System Windows nie moze załądowac profilu uzytkownbika poniewaz moze on byc uszkodzony. skontaktuj się z administratorem sieci”

i miałem tylko mozliwosc kliknięcia OK więc kliknąłem po czym pojawiłą sie druga tabliczka

" System Windows nie moze znaleźć profilu lokalnego i logule uzytkownika przy uzyciu profilu tymczasowego. zmiany dokonane w tym profilu zostaną utracone przy wylogowywaniu.

i wchodzi mi ten profil tymczasowy a ja się chce dostać do mojego jedynego profilu ale całyc zas pojawia mi się ta tabliczka.

Domyslam sie ze jesli sie profil uszkodził to przez ten nagły restart ale nie wiem jak temu teraz zapobiec.

Proszę o szybką odpowiedź bo teraz to nie jest robota na takim kompie.

Z góry dziękuje.

zaloguj się do konta administratora w trybie awaryjnym i utwórz nowy profil

no ale ja chciałbym odzyskać tamto konto poniewasz to było tez konto administratora i jedyne na moim komputerze i miałem na nim duzo plików pod ręką a w nowym musiałbym wszystko od nowa dawać więc chcę wiedzieć czy jest szansa zebym ponownie wszedł na tamto potrzednie konto?

przeinstaluj od nowa :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :twisted:

to jest dla mnie ostatecznosc ale narazie chce pokombinować ale nie wiem co i jak nawet zrobić. Jak nic nie wymysle to przeinstalowywuje windowsa ale to na sam koniec

Format formatem, ale na pewno nie ma żadnego sposobu odzyskania profilu?

Wejdz na konto z uprawnieniami admina lub samego Administratora i uruchom Przywracanie systemu