MAXTOR vs. SEAGATE ktory lepszy?

Chcę zamówić dysk 300 GB ktory wybrać?

Maxtor 300GB ATA (6L300R0)

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0 … wa&&f=more

Seagate Barracuda 300GB ATA (ST3300622A)

http://www.techplanet.pl/index.php?gk=0 … ltr=szukaj

I jeden i drugi dobry, róznica wydajności między nimi minimalna, chociaż bardziej skłaniałbym się ku maxtorowi.

ja bym brał maxtora

kolega mi odradzał Maxtora mowił ze sie szybko psują…

polecał WD choć jak czytałem tu na forum o WD to nie mam dobrego zdania o tych dyskach…

Ja bym ci polecić WD i Samsunga. Ale z tej dwójki twoich propozycji polecam Maxtora

Oba dobre,a co mówią google o nich i jakie są opinie użytkowników.

OTy - kosmos,proszę odpowiadać konkretnie na zadane pytania.To nie czat,tylko dział techniczny.JNJN

Jeśli chodzi o twarde dyski to w dzisiejszych czasach raczej nie ma wielkiej różnicy między poszczególnymi firmami. Zarówno Maxtor jak i Seagate produkują jedne z najlepszych dysków na rynku. Ale to zapewne wiesz. Z tego co się orientuję, to Maxtor jest trochę cichszy od Seagate’a. Grzeją się podobnie. Pozdr.

Wszyscy na Maxtora. No cóż trzeba zaryzykować myślę, że to dobry wybór dzięki za info i pozdrawiam. Można zamknąć temat.

ja WD i jest ok

ja niedawno tez miałem dylemat seagate czy maxtor!! i zdecydowałem sie na seagate`a i go polecam jestem z niego zadowlony i moge ci go polecic !!

Ja na Segate pracowałem ponad 6 lat :o i własnie tego Ci poecam. Teraz mam WD ale zadowolony z niego nie jestem więc podzielam opinniee innych o WD a ze swojej strony polecaam Segate’a

Ja polecam zdecydowanie MAXTORa. Jak dla mnie najlepsza firam dysków. Sam ma dysk firmy Maxtor. Zazwyczauj MAXTOR i Seagate są w ścisłej czołówce większości testów, więc obie firmy są bardzo dobre. Róznica nie jest zbyt duża, ale mimo wszystko wydaje mi się, że tym trochę lepszym jest Maxtor i tą firmę ci polecam ;).

Wziąłbym dysk WD, gdyż go mam prawie 3 lata i na razie pracuje bardzo dobrze.

Z podanych wybrałbym Seagate.

Choć oba dyski są prawie takie same, podobno (tak twierdzi kolega) elektronika w Maxtorach szybko siada.

Dlatego Seagate.

Ja powiem to tak, miałe dyski twarde prawie wszystkich producentów(samsung, seagate, maxtor, obecnie WD) Najwięcej problemów miałem z samsungiem(jednego dnia po prostu wysiadł)maxtor może troche zbyt głośno pracował, ze sageatem raczej żadnych problemów nie było , natomiast WD troche sie przegrzewa, ale poza tym nie mam do niego zastrzeżeń

Samsungi też dobre…

Ale TV i monitory LCD.

Teraz mam Samsunga 120 GB 8 mb cache i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, myślę ze Maxtor bedzie dobrym wyborem czytałem na innych forach i bardzo sobie chwalili dyski tej firmy.