Atak na komputer

siemka dzisiaj wchodze sobie na stronke z kodami do gier http://www.tips.pl lub na http://www.fotosik.pl i wyskakuje mi takie cos;

5d2a624932e2e688m.jpg

wie ktos jak wyłączyc te ataki i cz to jest groźne?

Ja mam tak samo jak Sony Ericsson ale nie wiem czy to jest groźne.

Ja też tak mam a w linku można poczytać co to jest Phishing

Pixel

czy ja sie pytam co to jest Phishing?? Chyba nie :roll:

Te ataki są z tym związane więc dlatego podałem linka,a wyłączyć komunikat możesz w ustawienia > usługi i tam masz powiadomienia i ustawienia do nich.

ok dzięki

Ja mogę dodać ze swojej strony że ten sam problem mam. Pojawił się wczoraj wieczorem i martwi mnie ten problem. Ciekawe że u kilku osób jest ta sama strona w monicie o phishingu.

Mnie tez to bardzo ciekawi :o

Proponuje zainstalować firewalla

A macie takie same antywirusy :?: :roll:

Może zwykła (nad)wrażliwość

Firewalla mam :!: Bo to jest cały pakiet Kaspersky Internet Security 2006 PL i w nim jest firewall.

dołączam sie do całej grupy. czytałem gdzieś że to nie jest groźne (nie moge skojarzyć gdzie) ja sie tym nie przejmuje wchdze na stronke i robie to co chce :stuck_out_tongue:

Uważam, że to chyba był jakiś błąd Kasperskiego. Dziś rano wchodzę na strony na których pojawiał się komunikat i dziś go nie ma.

Ja takie buty miałem w Pandzie. Nic nie robiłem w necie (np. grałem w sapera) i tu nagle wyskakuje przerażjący komunikat :rotfl: o ataku, w pandzie był ten plus, że możnabyło sprawdzić jaki ip cię atakuje :slight_smile: Stwierdziłem, że Panda chyba jest trochę przewrażliwiona

Zrobiłem formata i zmieniłem antywirusa i problem nie występuje

ale KIS mam od dawna i dopiero nie dawno zaczeło m to wyskakiwać. wiec moze to wina jakies aktualizacji :-o

Z firmy Kaspersky dostałem taką wiadomość:

"Był to błąd sygnatur. Został już on skorygowany.

Przepraszamy za niedogodności."

Więch, chyba jest już wszystko wyjaśnione. :smiley:

z kąd wiesz ze to akurat ten błąd? :roll:

Skoro mu tak odpisali to nie powinien mieć wątpliwości

Miałem podobnie ze stroną Gmail i otrzymałem podobną odpowiedź od pomocy technicznej firmy Kaspersky Lab. Po aktualizacji problem zniknął. A monit o phishing pojawia się prawdopodobnie z tego powodu, że reklamy Google (bo o nie tutaj chodziło) wyświetlają “spersonalizowaną” treść, dlatego niektóre antywirusy i programy tego typu mogą wykrywać to jako phishing, jednak w tym przypadku to nic groźnego.

aha.dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile: Temat Można zamknąc