Który program antyspyware jest lepszy?

Witam. Chciał bym od was dowiedzieć się, który program antyspyware mi polecacie. Windows Defender czy Ewido AntiSpyware? Czy Ewido ma skaner w tle? Który mniej muli kompa? Którego używacie? Proszę o sugestię. 8)

ja używam Windows Defender i jestem z niego BARDZO zadowolony :slight_smile:

Ewido

Zdecydowanie Defender

Ewido

Moim zdaniem Edido jest lepszym programem zabezieczającem przed Spyware.

Ponieważ w rankingach programów tego typu zajmuje zawsze wysokie miejsce, oraz wiele osób zajmujących się zabezpieczeniem komputerów poleca tą aplikacje.

Ja używam WD i jest niczego sobie 8) Bardzo dobra wykrywalność i całkowicie za free 8)

Ja używam Ewindo i dobrze sie spisuje :wink:

Defender jest ok ale tworzy mi kilka punktów przywracania dziennie,

natomiast ewido trochę muli mojego staruszka :frowning:

Od siebie polecam Ewido

O samym programie

:arrow: Ewido

Omg. Widzę, że na forum już się znudziło pytać o anty wirusy i firewalle to przeszliście na anty spyware, a za rok lub dwa to będziecie się pytać, co lepsze, winrar czy winzip :evil: najlepszym sposobem jest odpowiedzieć sobie na pytanie samemu Np. w tym przypadku wystarczy, że zainstalujesz jeden program a potem drugi i wybierzesz właściwy dla siebie program :mrgreen:

Hmm, a co do tematu to myślę, że lepiej używać ewido :]

Ewido ale tylko w wersji płatnej.

Jeśli mamy wybierać między wersjami darmowymi to windows defender gdyż skanuje wszystko w czasie rzeczywistym, a i skuteczność programu jest bardzo dobra. Wtedy program ewido można wykorzystać w celu skanowania od czasu do czasu ( co dwa tygodnie).

Natomiast jeśli mówimy o wersji płatnej ewido to jest trudno mi powiedzieć gdyż nie korzystałem.

Ale i tak myślę iż szkoda pieniędzy, gdy w zasięgu jest bardzo dobry WD.