Darmowe rozmowy pomiędzy telefonami stacjonarnymi

Serwis http://www.jajah.com

Darmowe rozmowy pomiędzy telefonami stacjonarnymi zarejestrowanych użytkowników

Ograniczenia:

Godzina dziennie

5 godzin tygodniowo

1000 minut miesięcznie

Osobiście sprawdzone. Działa :slight_smile:

Ale za darmo ja mam problem mam vengo ni i 2€ jak chcem dzwonić poprostu wyłancza się program co robić może niech ktoś sprawdzi 2€ kom i stacjonarne

sprawdzi ktoś

MarS a to tylko na stacjonarne :?: :roll:

uuuu stary słuchaj podałem zamiast swojego numeru jakiś tam numer i z programu chciałem zadzwonić na swój numer i dzwoni i połaczyło mój numer z tym co podałem do rejestracji.

Niestety tak. No chyba, żebyś mieszkał w Stanach, na Tajwanie, w Hong Kongu itd to także na komórkę :wink:

A tak jakby zmienić port i IP komputera (czy cuś) na jakiś z USA to dało by radę :?: :roll: :stuck_out_tongue:

ale z tym zabawy podałem przy rejestracji numer jakiś zmyclony i jak teraz chcem dzwonić na swój te dzwoni z tego numery co podałem przy rejestracji he.

Serwis działa na tej zasadzie, że najpierw dzwoni na numer jednego użytkownika, któłry wywołuje połączenie a po podniesieniu przez niego słuchawki system dzwoni do drugiego uzytkownika i zestawia połączenie. Po prostu do zainicjowania połączenia potrzebna jest przeglądarka i dostęp do internetu. Ciekawą funkcją jest także scheduler, czyli harmpnogram połączenia. Mozna ustawić np. by system wykonał automatycznie połączenie np. 25 września 2006 o godzinie 20 i system to zrobi. Szkopuł w tym, że ta opcja nie jest już bezpłatna

Wydaje mi się jednak, że jest to wspaniała sprawa szczególnie w kwestii połączeń międzynarodowych, które, jak wiadomo są kosztowne

no wiec rozmawiam przez swój aparat ale koszty nie są naliczane na mój rachunek telefoniczny.

To chyba dobrze? :shock:

???

to było pytajonce zdanie wybacz że nie dałem wcześniej ?? no bo wychodzi na to że przez swój aparat dzwonie

Sorki ale ten JAJAH nie jest darmowy… Wpisuje zwykły numer stacjonarny do polski a obok tego numer wyswietla się This call costs

EUR 0.020/min. Bardzo dziękuje za kolejny syf :confused:

Jedyne co jest w tym programie darmowe to dzwonienie do użytkowników jajah FREE calls between JAJAH users. Tylko to.

Zrobiłem w taki sposób:

  1. Zarejestrowałem się w jajah, następnie aktywowałem konta mailem.

  2. Kumpel zrobił analogicznie to samo.

Próbuje do niego zadzwonić i wyskakuje komunikat “Please enter a valid source number.” A numer ktory podaje jest napewno prawidłowy!

No nic potem kumpel próbuje dodzwonić się do mnie, to pokazuje mu się następujący komunikat “Please proceed to payment now”.

Więc OBALAM teorię (tak jak pogromcy mitów :lol: na Discovery), że nie da się rozmawiać stale za darmo pomiędzy telefonami stacjonarnymi dłużej niż minutę!

Dziękuję bardzo 8)

Nie ty dzwonisz tylko dzwonią do Ciebie

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 13:29

Przykre, że nie przeczytałeś dokładnie o co chodzi. Darmowe są rozmowy pomiędzy ZAREJESTROWANYMI w systemie jajah.com telefonami a nie z każdym dowolnym stacjonarnym na całym świecie. Czytaj ze zrozumieniem

Na pewno nie jest bo gdyby był to nie byłoby problemu z połączeniem. Widocznie nie podałeś numeru kierunkowego jak trzeba. Osobiście rozmawiam z 6 osobami z Niemiec i z Polski i jakoś nie mam problemów

Widocznie wydzwonił limit kredytowy i zablokował sobie konto do czasu uregulowania należności. Myślenie nie boli

Podtrzymuję teorię, że zawsze należy włączać myślenie a już zakładanie okularów do czytania informacji podawanych przez jajah.com to po prostu konieczność :twisted:

czemu gdy wbieram numer jest napisane na dole.??

Please enter a valid source number.

mówie o tym co podał MarS

No to naprawdę super program :wink:

Proszę wpisać prawidłowy numer telefonu

Ja polecam VoipDiscount :spoko:

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 15:32

Do tego voipdiscount dał mi linka Bunio i jak dzwonie to żebym coś z credytem zrobł.Ja nie mam żadnego credytu przecierz co jets?

…czyli dokładnie to samo co jajah.com

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 14:33

Nie ten wątek. Tutaj mówimy o jajah.com a nie o VoipDiscount

Ciekaw jestem tylko dlaczego go polecasz skoro masz z nim jakiś problem? :stuck_out_tongue:

ale tam jest za darmo na wszystkie stacjonarne

A teraz jak dzwoniłem to cos z kredytem wyświetliło

Złączono Posta : 02.08.2006 (Sro) 15:35

no bo kiedyś się spoko dzwoniło!