Kamera internetowa

Wybaczcie, jesli temat sie powtórzył, jestem tu nowy. Gdyby istniał już taki, proszę o link i zamknięcie tego.

Mam pytanie, na jakich programach/ komunikatorach mogę skonfigurować videołącze? Próbuje na tlen ale coś nie chce się łączyć z serwerem, nie wiem czy mają jakieś problemy czy ja coś źle robię. W każdym bądź razie, prosze o rady i pomoc.

Wpierw sprawdź czy dobrze zainstalowałeś sterownik do kamery i zobacz jak ona działa offline a potem dopiero konfiguruj online np. na Tlenie.

w offline działa w porządku ale nie wiem, jak i gdzie to zrobic na tlenie. :frowning:

czy w preferencjach uzytkownika można jakoś dodac video?

Musisz wejść na czat,wybrać sobie osobę na prywatną rozmowę a następnie wcisnąć przycisk(na dole)" menu" i tam są obcje videokonferencji.

ok, już mam i kolejny problem, nie można ustanowić połączenia? czego to może być wina?

eee. w tym problem że nie. problem jest natury technicznej bo chcę się łączyć ze znajomą i vice versa i wyskakuje ten komunikat

Może znajomej się tylko wydaje,że ma dobrze skonfigurowane te tematy i dla tego wychodzi z tego wszystkiego betka?

hm, raczej nie. sam korzystasz z tlenu i jest OK?

ok, w każdym bądź razie dzięki za pomoc

Powyższe posty zostały usunięte - to nie jest dział “Na Luzie”

Update:

Asterisk :smiley:

Na PW proszę - to nie " Na luzie" !

Kasacja

Jest to wina firewalli. Jesteście w innej sieci. Nie będzie możliwe połączenie bo znajdujecie się za tzw Natem.

Jedyny komunikator który pozwala mi na połączenie przez kamerę bez zadnych problemów to

:arrow: MSN Messenger 6.2 PL dla Windows XP

Skorzystajcie z komunikatora Eyeball

W tlenie są problemy z przesyłaniem obrazu, być może nie jest to dopracowane.

Próbowałem i niestety zawsze jest komunikat “nie można ustanowić połączenia” etc.

Pozdrawiam :okulary:

Sciągnij sobie z sieci programik Tracker Cam.Zainstaluj,znajdzie kamere,zminimalizuj,odpal Tlena i bedzie grało.Miałem ten sam problem :o