Pojedynek! FIFA06 czy PRO EVOLUTION SOCCER 5

Chciałbym sie dowiedziec jaka gra jest lepsza:

-FIFA06

-PRO EVOLUTION SOCCER 5

Dlaczego ci siepodoba a dlaczego nie prosze o wymienienie wszystkich wad i zalet podanych gier!

DLA MNIE 10 razy lepsza FIFA06

Ale to jest moje zdanie.

fifa dla mnie jest lepsza bo jest w niej wiecej akcji - dynamiki i jest żwawsza bardziej ją lubie

A mi sie nie pdoba ani to ani to !!

Fifa 06 :slight_smile:

PS: Szukam sparingpartnerów do gry w sieci :slight_smile:

Ja tez chętnie bym pograł z kimś przez NETA w FIFA06 czy są tu jacyś chętni?

Mi się podoba pro evolution soccer 5. Co prawda ma mniej licencji niż FIFA ale nie nduzi się szybko. Jak się ma joystika to naprawde gra jest super :mrgreen: Myślałem, ze fifa jest najlepsza ale jak zagrałem w pes’a to zmieniłem zdanie. PES rulezzzzzz :!: :stuck_out_tongue:

pinio150 ja jestem chętny

pes % od czasu ajk zaczalem grac na ops one w iss pro to wiecej fufy nie ruszam. fifa jest schematyczna a w pesa z iim mozna grac godzinami no i nie strzela sie tam bramek jak w fifie jak w hokeju

pinio150 i MazAq zapraszam na gg to zagramy :smiley:

Dla mnie jeprzy jest PES 5 mozna w nim robic wiecej tricków i nie nudzie sie tak szybko! !!

PES

plusy:

-symulacja piłki nożnej

-nieschematyczne akcje

-ogromna grywalność, ale tylko dla fanów wyzwań i trudności

-dużo elementów taktycznych

-notabene GRAFIKA (wg mnie lepsza niż w FIFIE)

-bardzo dobry system strzałów

-pomyłki piłkarzy, którzy w tej grze zachowują się jak ludzie(bo my przecież też popełniamy błędy)

-konstruowanie akcji wymaga pomyślunku(nie można pruć “na pałę” do przodu)

-bardzo dobrze odwzorowane umiejętności zawodników

-bogaty wachlarz zagrań(jaka tu jest ilość sposobów podań, dośrodkowań czy strzałów to już nie wspomnę)

minusy:

-oprawa dźwiękowa

-brak licencji(ale na szczęście są bardzo dobre patche)

-gorszy wygląd menu

-brak języka polskiego

FIFA

plusy:

-oprawa dźwiękowa

-wygląd menu

-licencje

-język polski

-bądź co bądź dynamika

minusy:

-arcade’ówka a nie symulacja piłki nożnej

-schematyczność akcji

-brak grywalności(mnie nie może ta gra przyciągnąć na długie godziny, bo zauważam, że co chwile strzelam takie same bramki)

-GRAFIKA(wg mnie brzydka-sztuczna)

-zły system strzałów

-obrona bramkarzy(na najwyższym poziomie bardzo trudno strzelić gola z daleka, podczas gdy piłkarze na ŻYWO jednak strzelają)

-nie wiem jak to nazwać…ale jak zawodnik wykonuje jakąś sztuczkę, to wygląda to tak, jak jakaś animacja, zawsze tak samo czy to wykonuje Ronaldinho, czy Sobczak :stuck_out_tongue:

-mało elementów taktycznych

-podania na dobieg zbyt dokładne(czyli znowu brak realizmu)

-niski poziom trudności(konstruwanie akcji nie jest esencją, wystarczy podać na dobieg(co jest łatwe) i wykorzystać(również łatwe)

-podanie wygląda jakby piłka leciała po jakimś sznurku, bo jest takie idealnie proste(to mnie raziło, grając w tę grę i to bardzo)

Na pewno jeszcze coś bym znalazł do plusów i minusów tych gier, ale w tej chwili to wszystko na co mnie stać :slight_smile:

Mam podobne zdanie, jak maeski. Zawsze byłem fanem serii FIFA, ale ostatnio zagrałem w PES5… Teraz myślę o usunięciu FIFY, bo mi dysk zaśmieca :smiley: Po prostu jest większa grywalność, piłkarze zachowują się bardzo realistycznie, bramkarze to samo. Jedynie grafika mi w tej grze przeszkadza, ale to nie jest dla mnie najważniejsze. Nie ma porównania - zagrajcie w obie gry i sami zobaczycie

Ostanio bardziej wolę PES 5, ale FIFE06 też lubię. Jeśli chodiz o grę przez neta to też jestem chętny.

pes 5 według mnie^^ :stuck_out_tongue:

Zdecydowanie PES!! Zobaczymy jeszcze jak będzie się miała sytuacja po premierze PESa 6 i Fify 2007.

PES 4ever

PES rządzi :mrgreen:

Grałem niedawno w FIFE 06 i znalazłem błędy 8)

Idąc truchcikiem z piłką na meczu (Ronaldinho) komentator (Szaranowicz) wypowiedział takie zdanie:

"Ależ ten chłopak jest szybki" :shock:

Wole PES’a - lepsza grywalność i podczas grania z przyjaciółmi gdy wykonywałem trick (dosyć trudny) to piłkarz w trakcie wykonywania tego trick’u zgubił piłke.

PES stawia na grywalność i grafike, a FIFA … chyba tylko na licencje.

W FIFIE ciągle strzelam identyczne bramki, co poprostu na dłuższą mete nudzi :?

Najnowszy PES ma wyjść w całości po polsku wraz z komentatorami - Borek i Kotłoń :mrgreen:

mam pytanko jak w PES zrobić by ustawiony skład drużyny pozostał taki juz na zawsze a nie muszę zmieniać skład na taki jaki chcę co mecz? Opcjach edycji ustawiam swoja podstawowa 11 ale p9oźniej już nie jest ten sam skład

Dla mnie FIFA 06 bez porównania ja moge grać w FIFE i mi sie nie nudzi ale to ze takie same zwody wykonuje RONALDINHO i taki same jakis inny gracz to mnie najbardziej wkurza!

debek ale o jaki tryb Ci chodzi ?