Poczta polska przelew

Witam ile trwa przelew na konto bankowe z poczcie polskiej ? np jak wyslalem dzis o 20:00 to o której będą ? już na koncie ?

Zadzwoń na pocztę i zapytaj.

Podejrzewam że może być jutro lub max za dwa dni na końcie.

poczta juz nie odbiera ;/ kto wie ?

max 2 dni. Nie więcej. :wink:

Jak ja wysyłałem pieniążki na konto Allegro to maila z potwierdzeniem przysłali dopiero po 4-5 dniach,więc pewnie ze 3 dni szły :slight_smile: .

a czemu nie z banku? szybciej i bezpieczniej.

nie prawda ja z poczyty wysłałem na konto kolesiowi w sobote a doszlo dzis po 12 tak samo mi kolega wysłal kase i długo szło przeszło 2 dni.

Z autopsji wiem , że kasa pocztą płynie jak przez mieliznę… Czasem do tygodnia… Zwykle tyle dni odhaczam kiedy wysyłam kasę pocztą za przesyłkę bądz wpłatę za neta…

Zwykle 3 dni robocze, max tydzień

Albo w ogóle - były i takie przypadki ;]

kobieta na poczcie mówiła mi, że maksymalnie 3 dni…

update:

…i trafił po trzech dniach

list/paczka priorytetowa też teoretycznie w 2-3 dni powinny dojść, a często idą dłużej.

ja tam przelewam zawsze z banku, poczta jest niepewna.

:roll:

przelew z poczty polskiej na konto bankowe trwa OD 2 DO 4 DNI ROBOCZYCH (czyli bez weekendów:sobota;niedziela)

najczęściej jest to jednak 3 dni.

ps. lepiej sie opłaciło iść do banku, bo tam przelew dochodzitego samego dnia (jeżeli płaciłeś przed 10 lub 11 niepamietam) na godz. 17-18; bądź nast. dnia na godz. 13.

:slight_smile:

Mi znajomy raz wysłał kase z poznania do szczecina wysłał w sobote a dostałem dopiero w wtorek;/

a jak wysyła w normalne dni robocze to odrazu dostaje na drugi dzień przezdz 13:00

Pozdrawiam

3-4 dni do trwa, wiem z doświadczenia

Z góry sorry, że wykopuje temat z ponad roku, ale nie będę zakładał nowego i zapytam.

Otóż ma ktoś może wzór blankietu przez który dokonuje się przelewu na poczcie?

Jakiś obrazek?

Nie piszcie, zebym sam sprawdził na poczcie, bo sprawdzałem i były kłopoty :smiley:

Dzięki i pozdro.

Boże, to społoczeństwo nigdy nie nauczy się szukać bo i po co ?

Lepiej założyć bezmyślny post.

3 sekundy w google.pl

Klik

Nie myśl, że jestem jakimś n00bem w sieci. Szukałem, ale nie znalazłem dlatego napisałem tu…

Dzięki.

Po przeczytaniu tego tematu przypomniał mi sie ten tekst :mrgreen:

:smiley:

Mike_PL , sugerujesz, że ja jestem tym ostatnim z Twojego tekstu?