Problem z Meagaupload

Witam serdecznie kumpel zamieścił dla mnie pliki na serwerze megaupload i dał mi lnika do niego niestety co wejdę w ten link to zamiast napisu Download mam na czerwono taki napis

Da się coś zrobić żeby pobrało się bez czekania, bo czekam na to od południa i ciągle to samo :frowning:

Kup konto premium.

Odświeżaj stronę cały czas. Wreszcie “zaskoczy” - czasem trzeba próbować nawet 15 min.

Spróbuj skorzystać z serwerów proxy ( poczytaj o nich na forum)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ad+slot%2A

Jest jeszcze jeden sposób - myślę że tak samo legalny jak łączenie się przez proxy.

Sprawdzałem to na firefoxie - działa.

odświeżam stronę cały czas od godziny i nic a co do konta premium to nie opłaca mi się kupować dla jenego pliku

PS: Frog a czy jak kliknę prwym tak jak mówiłeś to czy nie zmienie tego pliku na który kliknełem?? czy zostanie utworzony nowy jakiś?? chodzi mi o firefoxa

Frog podszywanie się pod alexe. Ale numer :smiley:

Sprawdzę to przy najbliższej okazji.

Romek gdyby nie działała porada Froga ( ale powinna bo ściąganie dla niby toolbara alexy w megaupload odbywa się bez kolejek) to bierz w ruch serwery proxy.

Złączono Posta : 16.08.2006 (Sro) 22:46

Romek nie zmienisz. Powstanie nowy łańcuch :slight_smile:

aju to co frog podal to działa od razu mogę ściągać :):slight_smile: Dzięki wielkie Frog bardzo mi pomogłeś szkoda że nia ma takiej funkcji na forum jak POMÓGŁ :D:D

  1. kliknąć prawym przyciskiem na jakimś wpisie i dodać nowy wpis “Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)”

Czy moze mi ktos to wyjasnic?? bo klikam w tym firfoxie i nie wyskuje mi to :confused:

Jak to nie wyskakuje ?

Wpisałeś uprzednio w przeglądarkę about:config ?

Klikasz na pewno prawym przyciskiem myszy?

Jak go wciskasz to co się dokładnie dzieje?

no w mijsce adresu wpisalem about.config bez www i jak klikne na prawy to sie pokazuje lista z:

Cofnij

Wytnij

Kopiuj

Wklej

Usun

Zaznacz wszytko

:hahaha:

Nie no dobra nie śmieje się ;]

Wpisz about:config po czym wciśnij na klawiaturze ENTER.

Dopiero teraz wyświetlą Ci się wpisy i na którymś z nim ( w oknie - nie na pasku zadań) kliknij ppm i postępuj wdg. powyższych wskazówek :wink:

witam :slight_smile:

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak usunąć taki wpis z firefoxa?

Ponownie wpisujesz about:config

W celu ułatwienia sobie szukania wpisu sortujesz je wg statusu.

Wsród ustawień użytkownika odszukujesz to z Alexą, klikasz na nie prawym przyciskiem myszy i wybierasz restetuj

Restart przeglądarki i gotowe.