Alternatywa dla Nero

tak jak w temacie poszukuję programu do wypalania płyt wszelakich cd dvd no tak jak w nero najlepiej żeby był po polsku no i freeware :wink: co polecacie ?

Ashampoo Burning Studio 5 jest darmowy(trzeba się rejestrować, ale od rejestracyjny jest darmowy) i ma podobne możliwości jak Nero. Dałączony był z płytą w ostatnim numerze Komputer świat.

cdburnerxp

Może: FireBurn Wizard 2006 1.1

Dostępny w dziale programy:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1558&t=37

Prosty i przyjemny DeepBurner

1kris1 , ja Ci polecam tak jak murgrabia , program DeepBurner, swietny leciutki program, do domowych zastosowań wystarcza jedynka jego wada jest to, że nie ma możliwości kopiowania płyt w “locie”…:]

Dzięki wielkie Panowie wezmę DeepBurner’a

Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

najlepszy wybór :slight_smile: :smiley:

chce nagrac plytke audio i gdy dodaje utwory do listy to one sie na tej liscie nie pojawiaja:(

A jakie typy plików dodajesz?

DeepBurner (wersja bezpłatna) obsługuje tylko *.mp3, *.ogg. *.wav.

Wersja DeepBurner Pro dodatkowo posiada obsługę *.wma.

dodawalem pliki mp3 i nic sie nie dzialo, ale dzis wlaczylem ten program i wszystko gra. takze jest chyba ok. mam nadzieje, ze tytul edytowany w tym programie bedzie wyswietlany na wyswietlaczu?

U mnie AudioCD tagów nie zapisuje. W DeepBurnerze tworzę tylko DataCD i niczego więcej od niego nie wymagam.

no i problem. ten deepburner nie nagrywa plyt z tym wyswietlanym tekstem (z tego, co sie domyslam to chyba nazywa sie to tagami) czy ktos moglby mi polecic program, ktory dodaje takie cos? bede wdzieczny.

Złączono Posta : 26.08.2006 (Sob) 19:01

czy to forum zycie opuscilo?