Słabe kary

Siemka, na forum zastuj więc czytam sobie regulamin forum :smiley: i z niego dowiedziałem sie że największą karą jest ban na IP dobrze myśle? No to powiem wam modki i adminy że to w ogóle nie działa , za pomocą serwera proxy i pewnego programiku , którego nazwe znacie napewno :lol: da sie zamienić lub ukruć ten nr. , zrobiłem tak z moim kumplem gdy dostał bana i normalnie mógłkorzystać z forum, wiem że ameryki nie odkryłem bo userzy znają ten sposób i zniego korzystają, a więc modkii admini czas pomyśleć nad jakimś wymyślniejszym sposobem karania :hmmm:

michal.uszynski - nie zapominaj, że znajdujesz się na poważnym forum. To, że jesteś jak Ci się wydaje - szczęśliwym użytkownikiem NEO - nie oznacza, iż jeśli nabroisz - pozostaniesz bezkarny.

Nie zapomnij, że blokowanie dostępu to nie wszystko. Jest jeszcze taka instytucja jak abuse , do której kierowane są wnioski. I nie przypominam sobie, aby którykolwiek z userów, którego sprawa tam trafiła i została rozpatrzona pozytywnie, powrócił tu…

Są też inni ISP, a widać jacy po logowaniu IP usera i posta, do których zawsze można się zwrócić.

A cała reszta, łącznie z Twoim “odkryciem” - to tylko otoczka.

no masz neostrade i się cieszysz(nie trzeba żadnego programiku po rozłączeniu ip zmienia się samo) :smiley: ale można hosta zablokować

michal.uszynski i co chciałeś udowodnić tym postem ???

Byłem przez długi okres czasu moderatorem na tym forum i zaręczam Ci że nie z takimi kozakami dawaliśmy sobie radę. O sposobach powiedział co nieco moderator squeet są i inne (jakie pozwolisz że zachowam to w swojej tajemnicy :stuck_out_tongue: ).

Czy nie uważasz że tym stwierdzeniem zaczynasz wchodzić w czyjeś kompetencje :? :? :?

Ja ze swojej stony powiem Ci tyle że to forum jest bardzo dobrze zabezpieczone przed przejawami głupoty niektórych userów i wcześniej czy później tzw. kosa trafi na kamień :P.

michal.uszynski po banie jest jeszcze pismo do abuse jak co. ;]

a co w tym abouse mogą zrobić

Np zablokować możliwość łączenia się z naszymi serwerami…

michal.uszynski

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Abuse_%28internet%29

Podam prosty przykład z Wikipedii (wandalizowanie tematów): po interwencji administratorów w abuse TPSA, wandalowi odcięto Internet i wypowiedziano umowę.

I tylko ciekaw jestem reakcji Rodziców takiego “artysty”.

Zwłaszcza w sytuacji, gdy był on komuś niezbędny do pracy.

prosty wniosek chcesz zerwać umowę z tp to…

I nie tylko.

A niech sobie przypilnuje synalka, a nie wychodzi z założenia że kupił NEO w promocji za złocisza i ma dziecko na pół dnia z głowy :-x