LOG. adware.savenow -bardzo prosze o pomoc

Witam, mam problem, otóż w związku z utrudnionym uzytkowaniem ostatnimi czasy przeskanowalam komputer Panda Online. Wykryło jakieś spyware nie wyleczalne w cookies, a Nod32 wykryl mi wirusa, ktorego poddal kwarantannie, jednak nie da sie go ani wyleczyc ani usunac.

“Zdarzenie miało miejsce podczas próby tworzenia nowego zbioru przez program: C:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE. Zbiór został przeniesiony do kwarantanny”

win32/adware. savenow program

D:\system volume information_restore[ed18f5ef-1838-499c-a570-b3c…\a0050097.exe

Prosze o sprawdzenie loga:

Z gory dziekuje.

PS: Komputerowa analfabetka ze mnie,wiec prosze o jak najprostsze wyjasnienie ;D

na Twoim miejscu bym to odinstalował :wink:

wyłącz przywracanie systemu - samo zniknie :slight_smile:

W logu jest ok. :slight_smile:

klopot w tym,ze sie nie chce odinstalowac ;/ a ja nie umiem “recznie” ;p mowilam,ze jestem sierotka maysienka w tym temacie

Złączono Posta : 24.08.2006 (Czw) 13:30

wylaczylam przywracanie systemu. jednak klopot pozostal: nadal dlugo laduja mi sie strony a na dodatek w przypadku stron,gdzie musze sie logowac, np bank, nie moge tego logowania przeprowadzic, a jesli juz sie uda, nie moge wykonac zadnych operacji.

Złączono Posta : 29.08.2006 (Wto) 14:24

W ZWIAZKU Z POSTEM:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 664#672664

ZAMIESZCZAM KOLEJNEGO LOGA.

Złączono Posta : 29.08.2006 (Wto) 14:36

Mam to samo i też nic nie pomaga - uparty kawał wirusa :evil:

Wszelka konkretna pomoc mile widziana

Nemesis21 --> Logi są czyste :slight_smile:

Zainstaluj jakiegoś firewalla, ściągnij EWIDO, zrób update i przeskanuj nim dysk.

Voidan --> załóż nowy temat, wklej log i opisz problem

halo halo no wiec problem trwa, tym razem pod inna postacia. otoz zrobilam reinstall windowsa. poddalam sie. i co? i po 2 tygodniach znow mam klopoty z gg. internet explorer jest ok. ale gg szwankuje nadal. otoz-widze info przychodzace,ale nie widac moich wychodzacych.

spybot wykryl tylko ALEXA RELATED.

wklejam loga z ad-aware:

a to log z silentrunners:

i z hijackthis:

bardzo prosze o pomoc

Logi są czyste :slight_smile:

O Alexie poczytaj tutaj --> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=12510

I ją usuń :slight_smile:

dzieki ;* ty to zawsze ;p hehe a powiedz mi jedno…

“do usuniecia stosujemy stosowne narzedzia” czyli jakie do cholery? ;|

W linku masz wszystko opisane :slight_smile: Jak usunąc, jak się zabezpieczyć :slight_smile:

Najpewniejszym rozwiązaniem jest zainstalowanie SP2 :slight_smile:

bez takich tekstów proszę