Program do dzielenia transferu w sieci domowej

witam, mam w domu sieć z synem, mój komp jest “matka” chodzi mi o to ze szukam programu do podzielenia na dwie równe części połączenia internetowego, (jak coś ściągam, czy on, to abyśmy mieli ten sam przesył danych) nie wiem jak to inaczej napisać ale sądze ze wiecie o co mi chodzi.

dzieki


tytuł zmieniono

fiesta

spoko program to “ccproxy” ale jak go skonfigujurowac to sobie poszukaj (mnie nie pytaj) już 2 razy pisałem na gg za innymi zainteresowanymi z forum i 3 raz już tego nie powtórzę (udręka) !!

Post 2

no ok opowiem nie wiem czy dokładnie ale resztęto juz mozecie sami zrobis :stuck_out_tongue: :

1.zainstalowac oczywiście ten programik

2.wejśc na opcję account

2a.Premit category najlepiej Premit only

2ab.niżej “auth type” na “IP” lub “IP+mac”-jesli nie chcemy nikogo niepowołanego podłaczonego pod naszą siec MAC to adres karty sieciowej (unikat)

2b.nacisnac “NEW” no i uzupełniac według okienek np. “bandwidth(bytes)” to predkośc kazdego użytkownika sieci w bajtach np. 3000 bajtów to 3KB

2c.dodac tylu użytkowników ilu mamy zamiar obsługiwac-resztę okien to chyba siędomyslacie ?? :smiley:

  1. potem to już na “options”

3a. “ADVANCED”

3ab. dial-up powinien nam się pokazac typ połączenia jeśli sie nie pokarze spróbujcie jakoś uzupełnic zgodnie z połączeniem (mi sie uzupełniło od razu)

I okno to typ np. SDI

II nazwa użytkownika połączenia

III hasełko połączenia

IV mam ustawione na 10

3ac. reszta ADVANCED (inne zakładki to jużnie problem)

pozdro jesli jakies pytania to pisac :smiley:


Update

Opcja :arrow: Zmień :smiley:

Golden Finger

dzieki za odpowiedz !!