Outlook w tray'u

Witam - mam pytanko - gdzie i jak można ustawić (o ile taka mozliwosc istnieje) aby Outlook był uruchamiany w Trayu (jak gg na przykład) a nie jako nowe okno w IE ?? Z góry dzieki za pomoc :slight_smile:

jakby co mam XP :slight_smile:

Outlok ale jaki??

Dotyczy Xp lub 2003 do ikony na pasku zadań Uruchamiamy rejestr (uruchom>> regedit)

Idziemy do klucza:

hkey_current_user/software/microsoft/office/10.0/outlook/preferences

kliknij prawym przyciskiem i wybierz nowy i wybierz Wartość DWORD nazwij ją “mintotray”.

kliknij 2 razy na mintotray i ustaw jej wartość na 1. (ew. 0, gdy chcesz powrócić do standardowego ustawienia).

:arrow: Uwaga: Jeżeli chodzi o outlook 2003 To zamiast 10 mamy 11 :!:

Outlooka mam 2000 :slight_smile: i zamiast 10.0 mam 9.0 :slight_smile: próbowałem Twoim sposobem - bez skutku :cry:

I nie chowa się do traya jak go zminimalizujesz?? :? Napewno wszystko dobrze zrobiłeś, zresztą nie wiem czy to działa pod 2000 ale powinno. Ustaw go w autostarcie aby się uruchamiał przy starcie systemu. :smiley:

Ja-shusowi chodziło chyba o uruchamianie w trayu Outloocka przy starcie systemu. Ja-shu, zgadza się?? Jak nie to powiedz o co ci dokładnie chodzi.

Tak o to mu chodzi. Najpierw musial zmodyfikować rejestr aby outlok się chował do traya a potem musi go dać do autostaru i w właściwościach zaznaczyć uruchamiaj zminimalizowane. :smiley:

nie nie chodziło mi o uruchamianie przy starcie systemu :slight_smile: chodziło mi o to, żeby jak już sie systemik załaduje i przyjdzie mi ochota sprawdzić pocztę :stuck_out_tongue: to sobie włączam Outlooka 2000 i on sobie siedzi obok gg w tray’u :smiley:

No to rozwiązanie masz wyżej. Musi działać. Zobacz czy wszystko robisz według tego co napisałem. :smiley:

nic nie pomaga :frowning: próbowałem i w systemie dziesiętnym i szesnastkowym i nic :frowning: rozumiem, że to ma działać rownież bez uruchamiania Outlooka przy starcie tak ??

Tak oczywiście ta zmiana w rejestrze jest po tao aby outlok po zminimalizowaniu chował się do traya. Poszukam ci zaraz programiku który chowa każdy progs do traya. :smiley:

Update:

Obiecany programik. :smiley:

:arrow: PowerMenu 1.51

Wypakuj go i cały folder przenieś np do Program files/powermenu potem uruchom plik PowerMenu.exe . Jak będziesz chciał schować programik to uruchom go kliknij prawym na napisie programu który pojawił się pasku start i kliknij minimalize to tray. :smiley:

hehe :smiley: rada dobra - tylko że za każdym razem jak bede chciał minimalizowac to bede musiał ten programik włączać ?? nie nie dzięki :slight_smile:

Gdybyś trochę pomyślał. :smiley:

Program daj do autostartu. Potem opcja Always On Top i nie musisz za każdym razem.

Kolego zmiast się nabijać to trochę pomyśl. Człowiek chce ci pomuc a ty… Bez komentarza. :evil:

Pomyślałem trochę więcej niż trochę - ale myślenie nie ma nic do tego - bo tu potrzebna jest konkretna wiedza :slight_smile: Cieszę się, że chcesz mi pomóc i bardzo Ci dziękuję za to, jednak nie skorzystam z tego programiku, bo bardziej chodziło mi właśnie o jakis wpis w rejestrze, jednak to u mnie nie działa i dam sobie spokój i tyle :slight_smile: I nie nabijam się - i nie chcę żebyś tak myślał :slight_smile: Jeszcze raz dzieki za pomoc :slight_smile:

ale może jeszcze nie wszytko stracone… :slight_smile: bo mi nie chodzi konkretnie o mozliwosc minimalizacji do Traya tylko URUCHAMIANIE w trayu, żeby cały czas tam siedział - moze jakies dane RunInTray albo cóś (zamiast MinToTray) ?? :slight_smile:

Co prawda - jesteś wybredny, :? ale może aplikacja HideOlk z naszego Vortalu, przypadnie Ci do gustu. Z opisu wynika, że Outlook dzięki temu progsowi - siedzi sobie spokojnie cały czas w tray’u i z tego też poziomu, możesz rozporządzać każdą jego funkcją. Czyli - tak jak chcesz! :stuck_out_tongue:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=659&t=68

no własnie o to mi chodziło :smiley: i nie jestem wybredny - ale przyznaje - to akurat było takie moje widzimisie i nie twierdziłem, ze było to mi niezbedne :slight_smile: ale wielkie dzieki za pomoc :slight_smile: /temat do zamknięcia :stuck_out_tongue: