Windows Vista 5536 do pobrania

Można pobrać ze strony Microsoftu Windows Vista 5536, jedyne co potrzebujemy to np. klucz z 5384.4.

http://download.windowsvista.com/previe … nload.html

Radzę się spieszyć, tylko 100,000 pobrań, potem juz zamykają :wink:

Pozdrawiam

A to jakaś wersja beta jest czy co?

Ciągle Beta - koljeny Bulid - tym razem 5536.

to nie jest beta tylko zdaje sie RC1 czyli wersja kandydujaca ktora może (jak dobrze wypadnie) mieć miano wersji finalnej i zostać tak wydawana 8)

Juz zasysam RC1 :wink:

czekałem czekałem i w końcu się doczekałem :stuck_out_tongue:

THX za linka

To jest Pre-RC1 czyli jeszcze beta ale ostatnia przed Release Candidate 1

Po pierwsze to nie jest jeszcze wersja RC1, to jest pre RC1, wersja RC1 ma być udostępniona 7 września … Sam z ciekawości zasysam tę wersję, zobaczymy co nowego przyniosła :stuck_out_tongue:

mam troche głupie pytanie…

to sie w maire prosto instaluje ?

tak jak xpka, no może trochę łatwiej, i przyjemniej, bo instalator jest cukierkowy i cały czas graficzny :stuck_out_tongue:

Cos a’la Mandriva ? O jak “słłłittt”

ok odpali się na D: xD :x

A ja mam pytanie do kogoś, kto ściągnął już to cudeńko - czy klucz od Bety 2 pasuje a jak nie to skąd go uzyskać ??

Tak, klucz z bety 2 pasuje do wersji Pre-RC1

A jak ktoś nie ściągał wcześniej Visty beta to skąd wziąść klucz? Czy jest możliwość pobrania również klucza?

Hmmm napisz do jakiegoś kumpla albo coś - każdy klucz z Bety 2 jest na 10 stanowisk.

@down:faktycznie :slight_smile:

bzdura … jednym kluczem z bety 2 możesz aktywować 10 kopi windows Vista

Z nikąd … ms już nie rozdaje kluczy

Teraz już takiej mozliwości nie ma

Bez wpisania klucza kopia działa 14 czy 15 dni.

Czyli robienie ludzi w balona. MS przetestuje swoje nowe łącza ci co mieli Vistę beta będą mieli jeszcze jedną, a dla innych- ściągnij sobie i postaw na półkę, bo żadnej informacji nie było że klucza nie dodają.

14 dni :wink:

Było o tym głośno, że wersja RC1 będzie dostępna dla tych co zgłosili się do pobrania wersji bety 2, trzeba czytać ze zrozumieniem a nie czytać i nie doczytać … a później bzdury pisać typu :

Opieram się na info z tej strony http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … #komentarz , a nie że gdzieś było głośno.

Windows Vista build 5536 dla wszystkich!

Może sam czytaj ze zrozumieniem?

Tak jak napisałem to jest robienie ludzi w balona, albo zmuszanie tych co pobiorą a nie mają klucza od Visty beta do piractwa.

Więc informuję Cię, dla osób które zgłosiły się do pobrania wersji beta, vista pre RC1 wraz z kluczem produktu przypisanym do bety 2 umożliwia jej funkcjonowanie po aktywacjido stycznia 2007, reszta natomiast może kożystać z tej betyprzez 14 dni, w oknie w którym system zapyta Cię o cd key klikasz nextbez wpisywania czegokolwiek, i taka vista będzie funkcjonowała 14dni :wink: To jest 14 dniowa beta dla wszystkich, prócz tych co mają CDkeye z bety 2 :wink: