Jakie gg używacie + pytanie

Jaką wersję gg macie zainstalowaną?

Czy w najnowszej wersji gg 7,1 można ustawić tak żeby opisy były w takim rozmiarze jak w 7?

Chodzi o to aby cała lista kontaktów była większą czcionką.

Z tego co wiem to się nie da tak zrobić.

Sam korzystam z 7.1 i przyzwyczaiłem się do tego dość szybko a teraz nawet pochwalam bo bym nic nie znalazł na zbyt długiej liście.

Proszę zmienić temat postu na konkretny.Użyj opcji zmień.JNJN

No i po co to było ? :?

Popracuj nad tym mocniej.

OT -> KOSZ

CO do gadu-gadu to dla tych ktorzy nie cenia sobie wygladu a gadu gadu chca mniec tylko i wylacznie do pisania propobuje serie 6.xx jest stabilna i zzera malo procka.

Co do tych nowych wersji to uwazajcie na nie bo wszystkie sa w wersji beta. Wkolko sie cos psuje albo siada :confused: i w dodatku ten procesor :confused:

faktycznie to co starsze to lepsze

prawo Murphiego: “Prowizorka jest zawsze najtrwalsza i najlepsza” - czy jakoś tak :slight_smile:

Juby8 ja tam używam wersji 7.6. Według mnie najlespza.

a i owszem, ale to tak czy inaczej zależy od użytkownika, i każdy wybierze swoją ulubioną wersje :D, ten temat w ogóle jest jakiś dziwny, ale jesteśmy tutaj by pomagać :stuck_out_tongue_winking_eye:

6.1 jest stabilna i nie miałem z nią jeszcze żadnych problemów więc nie uaktualniam.

stabilna tak.

Bierze mniej pamięci - tak.

Ale czy bezpieczna: w wersji 6.x są krytyczne błędy które wpływają na bezpieczeństwo całego systemu.

7.6

ale mam wrażenie, że jestem betatesterem

troche za dużo błędów

a co do bezpieczeństwa to mam nadzieje, że w miare aktualizacji gg wzmacnia bezpieczeństwo swych użytkowników

Ja kiedy uzytkowalem gadu gadu z seri 6.xx nie natknolem sie na zadne bledy a po instalacji gg 7.1 i dalszych mam same bledy tak jak i cala reszta uzytkownikow.

STAWIAM NA GG 6.1

tylko 6.1 te nowe to jakaś zmora :confused:

Ja mam 7.6.0 [build1359] i nie narzekam działa stabilnie nie ma z nią żadnych problemów myślę że można ją polecić :slight_smile:

a czy czasem 7.6 nie wyłącza ci sie przy starcie systemu i trzeba uruchomic gg jeszcze raz?