Forton 350W czy inny

Witam chciałem się zapytac czy zasilacz Forton 350W bedzie dobry do takiego kompa:

Procesor: [AM2]AMD Athlon 64 3200+ BOX

Płyta Główna: DFI Infinity NF Ultra II-M2

Karta Graficzna: GALAXY 7600 GS ZALMAN2 256MB 1.2 ns

Pamięci RAM 2x512 Patriot lub GoodRam 667MHz

i do tego Nagrywarka CD-RW i Napęd DVD

i czy Forton 350W wystarczy czy musze kupic jakiś lepszy zasilacz z góry dzięki Pozdrawiam.

Jak masz niepotrzebne walające się 400 zł to możesz kupić mocniejszego Tagana, ale Forton powinien sobie poradzić z tym cofingiem 350 mają b. dobrą linie 12 V, przydatną w nowych procesorach.

I czy nie używasz dysku twardego :lol:

Polecam Tagana 400-420 W. Stabilny dobry zasilacz. Wydaje mi się , że ten Fortron moze być lekko za słaby do tego zestawu , ale poczekaj ni wigrusa - on jest fachurą od Fortronów :stuck_out_tongue:

Są wersje Fortona MDN i THA-P głównie te widziałem na allegro, jaką Ty masz zamiar kupić?

PS.

Mam podobny problemik

MDN czy THA wydaje mi się że jak dla mnie MDN wtyczka 20 pin i cichszy wentyl a ja bardzo lubie cisze i czy będzie dobry do:

ASRocka Dual Sata2

GF 5500 128 MB pózniej zmienie na GF 7300GT z 512 MB

Dysku z 200 GB

Procesorze AMD Athlon 3000+

Geila 512 MB DDR 400 MHz pózniej kupie drugie 512

I nagrywarki DVD

Do tego Fortronik powinien być git. :smiley:

A po dodaniu tej karteczki 7300

Jak masz kaskę to kup mocniejszy . Będzie na przyszłość .

Na moje to może nie uciągnąć karty graficznej. Kup Tagana albo Chiefteca.

A Forton 400 W jak by procesor nie był podkręcany bo Tagan to w większosci cena za marke. Lub Chieftec 420 W przy GF 7600 GT 512 MB i kręcenie proca .

Jak będzie wigrus to się go spytaj bo on ma łeb do zasiłek :smiley:

poczytaj dzikie.net to zobaczysz, że nie takie rzeczy od dźwigał,

kupie fortrona, mogę nią być, a tera to napewno nim nie jestem :stuck_out_tongue:

no zdecydowanie MDN,

oj tam cicho :stuck_out_tongue: fortron mdn 350 W będzie w sam raz Tobi.

też polecasz gó…o

co wy kombinujecie? 400W ma słabszą linię 12V, która zasila m.in. proca i grafę, 350W nawet po włożeniu i 7600gs i wyżej powinien pociągnąć.

To 350 pociągnie

ASRocka, 1 GB ramu GF 7600 GT 512 MB, HDD 200 GB. AMD 64 3000+ ale bede kręcił, nagrywarke DVD.

To zamawiam MDN, tylko 60 zł to się opłaca :smiley:

to weź 2 od razu, jeden do napędów i mobo, a drugi do proca i grafy :stuck_out_tongue:

tylko coś dla mnie ma zostać z tego -mdn :stuck_out_tongue:

nie powiem na 100%, że pociągnie(bo tego to nikt nie wie, jak wielu rzeczy o hardware na 100%)ale powinien :wink:

Brał bym Fortona FSP350-60MDN, grafike kupie pewnie zakilka miesięcy i jak by nie wyrobiła to kupie coś mocniejszego Tagana z 400-500 W.