Nowe HOW TO XP->VISTA

Witam! Zauważyłem że How To dotyczące zmiany wyglądu z XP na Vistę stworzone przez aero dawno nie było już uaktualniane. Mógłbym stworzyć nowe how to. Musicie mi tylko powiedzieć czy taki styl Wam się podoba.

Eksplorator Windows

Pulpit+Sidebar

Właściwości systemu

Ekran logowania

Mój komputer

Pulpit+Menu Start

Jak się podoba to zrobię How To :stuck_out_tongue:

Mi się podoba.

Tylko mało ludzi ma pełną wersję WindowBlinds 5.

Do sidebara potrzebny jest Internet Explorer 7…

Nic dodać nic ująć wspaniały wygląd :smiley: czekam na nowe HOW TO już nie mogę się doczekać :wink:

Mi też się podoba.

Ale żeby uzyskać taki efekt nie trzeba mieć pełnej wersji WindowsBlinds. Wystarczy testowa. I tak w tym skinie nie ma AeroGlass.

Tak, ale nie do wszystkich gadżetów.

Hej a jak to zainsaluje to będę musiał znów instalować wszystkie programy??I skąd to ściągnąć??

A dlaczego ?? :o Nic nie trzeba przeinstalowywać, aby uzyskać taki efekt instalujemy to i tamto robimy coś tu i tam :stuck_out_tongue:

czyli co ??Skąd to ściągnąc??

To co podoba się??

Mam robić???

Niech jeszcze z 6 osób powie że się ten skin podoba to zrobię HowTo.

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 16:05

No to opiszę w HowTo jeżeli poprzecie pomysł.

Jednak np. zegar (nawet przydatny) tego IE7 potrzebuje.

Nie oczekuję Aero czy Glass, lecz program po wyznaczonym czasie woła klucz rejestracyjny, co jest denerwujące. ;]

np. vista bricko pack, Glass2K itp. itd?

Miałem to to tylko kompa muli i się skończyło formatem :? już się z tym nie będę bawił wolałbym już mieć brzydką szate graficzną ale wydajny system. Co się nie ładuje minuty i czeka aż się wszystkie programy załadują i styl następną minutę jak nie dłuzej.

No podoba się i to bardzo ale jak takie cuś uzyskac ??

Mi sie podoba mozesz robic:)

Popieram.Podoba mi się.

Dziwne… Ja mam 192 MB RAM, AMD Sempron 2300+ 1.5GHZ i jakoś mi nie muli. Formata też nie robiłem. A jak się zastosujecie do moich rad to wam format też nie będzie potrzebny.

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 16:10

  1. IE7 mam zainstalowane, nie było problemów.

  2. Jak chcesz taki wygląd, to kliknięceie na “Cancel” przy starcie systemu to chyba niewielkie wyzwanie :stuck_out_tongue:

No dobra to popieram 8) jak zrobisz to, to się zastosuję do Twoich rad i wtedy napiszę czy nie zamula. Okarze się.

Niecierpliwy :stuck_out_tongue: Jak poprzecie to będzie HowTo.

Ba, to Ty, a nie ktoś inny.

Nie napisałem, że nie miałeś, tak było w moim przypadku. :stuck_out_tongue:

Nie wiem jak to jest.

No ale czy minuta na instalację IE7 jest taka cenna? Można też przecież zrezygnować z SideBara.

:lol:

wieszkosc jest za tym how to wiec nie ma co się oglądac.Rób :slight_smile:

Złączono Posta : 01.09.2006 (Pią) 16:19

a czy przyciski na tym screnie wyłącz i wyloguj sa aktywne i sie nie rozjeżdzają?? scren;http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4078cacd92d23b3.html