Mam problem z instalcją Windowsa XP Pomóżcie? to ważne

Mam problem z instalcją windows xp. Gdy instaluje go pod Dos-em to pierwasza opcja instalacji to konfiguracja sprzętowa a tam wyskakuje mi błąd związany z tym że mam źle zainstalowany sterwonik lub sprzęt. Co mam zrobić? pomocy…

A po co Ci Dos ?

W Biosie ustaw na Bootowanie z CD i daj na instalację pełną. Po drodze bedzie formatowanie i tworzenie patrycji.

Ty pewnie dajesz na Aktualizację i system wywala że są nie podpisane sterowniki do czegoś > klikasz że sie zgadzasz i po problemie - oczywiście jak wczesniej działły.

NO tak ale jak mam ustawić na pełną instalację jak ja w Biosie ustawiłem na Odczytywanie z Płyty CD-rom i dalej idzie sam konfiguruje sprzęt i wynajduje błąd gdzie ma wziąść tą pełną instalację bo mi nawet nie dochodzi do instalacji do formatowania jak mam to zrobić możesz mi jakoś wytłumaczyc łatwiej :slight_smile: please powiedz bo jutro robie formata…

Jaka jest treść tego błędu?

Treść Jest Taka streszcze ją ( Plug and Play znalazł błąd związany ze źle zainstalowanym sterownikiem lub sprzętem) coś takiego

Powyciągaj wszystkie katry i inistaluj na czystej płycie. Zostaw tylko tę od monitora -a jak sie da to i tę podmień np. od kolegi.

Spoko dzienki powinno działać musi :slight_smile: Dzienki …