Usuniecie anty wirusa

moj problem jak mam usunac program antywirusowy z komputera jezeli w opcji dodaj usun programy nie ma go na liscie i takze nie ma w folderze tego antyvira pliki uinstal ???

czy to norton? a są takie programy co wywalają całe pliki bez względu na wszystko np. killbox, no i potem wystarczy przeczścić rejestr

Jaki to AV?

bitDefender internet security v 10

A dlaczego nie ma w Dodaj/Usun? Próbowałeś go samemu ręcznie odinstalować ?

Zobacz czy nie ma w Menu Start=> programy => BitDefender

robie tak i mi sie wyswietla w menu start

,ta akcja prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane’’

gdy chce go odinstalowac wlasnie w menu start programy a w dodaj usun programy nie ma go

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 17:26

jak go usunac bo jak go wrzuce do kosza to system bedzie mi wykrywał anty wira i nie bede mogl innego zainstalowac??? :? :?

Spróuj

ewentualnie wywal folder tego antyvirusa i przeczyść rejestr :slight_smile:

a jak przeczyscic rejestr??

Jakimś programem do tego celu np. jv16 power tools, regseeker, regcleaner…lub też ręcznie, ale to jest trudne.

a nie ma innego sposobu ?? :? :?

Chyba nie :roll:

No, ale nie martw się.

W jv16 PowerTools jest dostępna opcja “Zaznacz wpisy, które można bezpiecznie usunąć” więc czego się bać :stuck_out_tongue:

ok ale mogłbys mi dac jakies wskazówki jak ja mam to zrobic bym był bardzo wdzieczny z gory dzieki :slight_smile:

Opcje rejestru -> Narzędzia -> Czyszczenie rejestru -> Po zakończeniu dajemy -> Wybierz -> Wybór specjalny - > Pozycje które można bezpiecznie usunąć

Ściągasz jv16 PowerTools, instalujesz, uruchamiasz i robisz następujące kroki :slight_smile: :

Opcje rejestru / w menu klikasz Narzędzia -> Czyszczenie Rejestru / Kontynuuj / Start i czekasz aż wyszuka błędy (czy jak to tam się nazywa :roll: )

Po skończeniu skanowania klikasz Wybierz (w menu) -> Wybór specjalny / Pozycje, które można bezpiecznie usunąć i klikasz Usuń

:wink:

hmmm…

chyba cos nie tak bo w tym programie to jest tylko taka ikonka Czyszczenie rejestru i inne tam jeszcze i gdy w to wchodze to mam cztery zakładki

1 opcje

2 tryb

3 opcje zaawansowane

4 pomin wpisy

w 1 mam do wybrania skanowania i szybki wybor skanowania czyli normalny i dokładny

w 2 mam tryby normalny i dokładny

w 3 to mam cztery opcje zaawansowane a w 4 nic i co mam zrobic i oczywiscie moge ,rozpoczac skanowanie’’ czyli ROZPOCZNIJ

dzioszek Ty nic nie usuwaj sam

Na początek daj mi screena zawartosci foldera Bitdefendera w C:\Program Files, loga z Hijacka i Silent Runners oraz loga z CCleaner (Narzędzia=Odinstaluj programy=>Zapis do pliku tekstowego).

ale w folderze C:\Program Files\softwin\bitdefender zostały tylko 29 plików nie ma nic wiecej a gdy uruchomi ten program teraz to sie pokazuje puste okienko

Czyli usuwałeś ręcznie z foldera pliki Bitdefendera ? Jezeli nie, to prosiłem o coś.

własnie ze to było tak gdy go odinstalowywałem to mi sie zresetował komputer i połowe plikow zostało połowa sie usunęła i nic nie moge teraz zrobic

Złączono Posta : 20.09.2006 (Sro) 19:00

nastepnym problemem jest to ze nie mam antyvira a system windows wykrywa go w centrum zabezpieczen w panelu sterowania

Spróbuj na nowo zainstalować bitdefendera (tą samą wersję co obecnie przedtem usunąłeś :lol: ) i potem odinstaluj kulturalnie z dodaj/usuń cały program :smiley: