Vista nie ładuje się!

Witam, mam problem z Vistą na laptopie MSI. Dziś wszystko działało bez zarzutu, po chwili komputer się zawiesił, co się czasami zdarza. Zrestartowałem komputer i tu pojawił się problem, pokazuje się ekran ładowania systemu i ładowanie trwa,trwa i trwa w nieskończoność. Jestem na wyjeździe i nie ma żadnych płyt, próbowałem już ostatnią działającą konfiguracje i to samo, tryb awaryjny się ładuje plikami do połowy i też przestaje. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam !

Dodane 07.04.2012 (So) 9:15

UWAGA, jest postęp, udało mi się sformatować C i wgrać na nowo viste, ale przy ładowaniu konfiguracji pokazało się okno " Plesase wait while windows continues setting up your computer…" i tak się łąduje i ładuje bez końca nie wiem co robić dalej…

Nie instalowałeś żadnych aktualizacji (ani systemowych ani sterowników)? Tryb awaryjny uruchamia tylko rzeczy niezbędne do uruchomienia systemu - czyli bez części sterowników itp., a on również nie ładował się. Tak czy inaczej, ponownej instalacji systemu i tak wszystko powinno być w porządku.

Zastanawiałeś się czy to nie problem sprzętowy?

Sprawdzenie sprzętu :