Wadliwa instalacja Nexus Radio

Mam wielką prośbę do fachowców na forum.Przy wielokrotnych próbach instalacji Nexus Radio pojawia się komunikat o konieczności zamknięcia aplikacji,która jest wg.tego komunikatu w trayu.

A tam nie ma Nexus Radio.

I tak w kółko.

Wszelkie inne programy działają,ale były kłopoty po instalacji Advanced System Care.

I to duże kłopoty-spowolnienie systemu,zawieszanie całości,brak reakcji komputera na czynności użytkownika itp.

Wyniki skanowania według Malwarebytes były następujące:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\seekservice (Adware.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane pliki:

C:\Program Files\SeekService\uninstall.exe (Adware.Agent) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane procesy w pamięci: 0

Zainfekowane moduły pamięci: 0

Zainfekowane klucze rejestru: 1

Zainfekowane wartości rejestru: 0

Zainfekowane pliki rejestru: 0

Zainfekowane foldery: 0

Zainfekowane pliki: 1 Po tym skanowaniu spokój i ład wrócił do normy,ale bez Nexus Radio.

Będę wdzięczny za pomoc,bo już nie wiem jak mam to naprawić.

Próbowałem i sprawdzałem listę startową programów,monitorowania instalacji programu Nexus Radio Odkurzaczem,komendą Uruchom w akcesoriach Startu i nic-lipa.

Pozdrawiam.

Wcześniejszej wersji Nexusa nie miałeś?

Menu start->wyszukaj->Wpisujesz Nexus i usuwasz co tylko związane z programem.

Wejdź w edytor rejestru: Menu start->Uruchom-> regedit ->edycja->znajdź, znajdź następny - Wpisujesz Nexus i usuwasz tylko to co związane z programem.

Na sam koniec przeczyść komputer Ccleanerem : http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Restart komputera.

Ponów instalację.

Ewentualnie zobacz też w trybie awaryjnym: F8 przy starcie komputera.

Wielkie dzięki.

Miałem zainstalowane Nexus Radio od kilku miesięcy i wszystko było ok.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Będę działał.

Odinstaluj Nexusa i wykonaj powyższe kroki. Następnie zainstaluj ponownie.

Wykonałem wszystko jak napisałeś.

Także czyszczenie CCleanerem i restart.

Zainstalowałem na nowo Nexus Radio i chcąc go uruchomić (otworzyć) nie ma żadnej reakcji.

Przy próbie deinstalacji na nowo pokazuje,że mam pozamykać inne programy.I następuje po deinstalacji spowolnienie komputera.

Nie wiem,co już zrobić,bo to moja najlepsza aplikacja.

Dodane 27.11.2009 (Pt) 16:07

Wcześniej skanowałem nawet plik z Nexus Radio na Virus Total-czyściutki i bezpieczny.

http://www.virustotal.com/pl/

Można się załamać z tym problemem.

Dodane 27.11.2009 (Pt) 16:16

Chillout :slight_smile: Nie wykonywałem tego trybu awaryjnego-jeszcze.

Może samo wróci do normy.

Kiedyś zniknęły też mnie ikony w trayu i kłódka od OSD-graficzna ikona do pisania dużych i małych liter.

W każdym razie bardzo dziękuję za życzliwość.

Pozdrawiam

Wrzuć logi, czy nie masz wirusów, to sprawdzimy je:

Spróbuj prawym przyciskiem myszy na pasek narzędzi i wybierz opcję menedżer zadań. Następnie wybierz zakładkę procesy i poszukaj aplikacji co została uruchomiona. Jeżeli nie pomaga, poszukaj poradników typu: Jak usunąć aplikacje z autostartu tu na przykład masz linka na poradnik filmowy:

Dzięki Chillout-wykonam.

Także dzięki rafael9r-będę próbował…

Dodane 27.11.2009 (Pt) 20:23

rafael9r Był uruchomiony Nexus Radio-nawet w dwóch miejscach.Zamknąłem te procesy.

Wróciła szybkość kompa i łącza internetowego.

Będę teraz próbował zainstalować go na powrót.

Dam znać :slight_smile:

Dzięki jeszcze raz forumowicze.

Hej.

Jeżeli Nexus Radio zżera Ci tyle ramu itd, to radziłbym przesiąść się na coś lżejszego:

Screamer Radio : http://www.dobreprogramy.pl/Screamer-Ra … 12397.html

lub

RadioSure! : http://www.radiosure.com/download/

Chillout-logi zrobię już jutro-w głowie się już kręci po tych wszelkich zabiegach :slight_smile:

Ja nie narzekałem na Nexusa i jego duży apetyt-działał elegancko-łącze mam 2Mb/s i 3 GB pamięci,dosyć dobry procesor-ogólnie mówiąc mam komputer Fujitsu Siemens Amilo Pi3540,procesor Intel Core 2Duo T5800 2.00 GHz.

Wiem,że wśród wielu internautów nie wzbudza ta marka uznania,ale jestem zadowolony-nie zawiodłem się na nim.

A Screamer Radio też mam :slight_smile: ,bo tam jest Virgin Radio-podobnie w Raima Radio.W Nexusie za to inne świetne stacje-stare utwory grają-niekiedy bardzo unikatowe.

Odinstalowałem Nexusa Revo.

Pozostałości po programie także usunąłem Revo.

Wyczyściłem kompa CCleanerem i restart komputera.

Wcześniej na dole w pasku poprzez menedżera zadań zakończyłem proces-Nexus Radio,bo był uruchomiony,lecz nie był widoczny w trayu.

A taki komunikat otrzymałem,gdy chciałem zainstalować na nowo.

Więc tak zrobiłem i zamknąłem.

Nie mam już dziś siły po raz kolejny instalować na nowo-pozwolę odpocząć troszkę systemowi.

Dam jutro znać-wielkie dzięki za życzliwe rady Tobie i pozostałym forumowiczom.

P.S.Próbowałem także uruchomić Portable Nexus Radio z karty pamięci z telefonu-wypakowanie plików przebiegło bez konfliktu,ale program Nexus Radio nie pokazał się-czary??? :slight_smile:

Hej.

Dodane 28.11.2009 (So) 10:10

Wykonałem instalację Nexus na nowo.

Przebiegła do końca bardzo dobrze.

Jednak,gdy chcę uruchomić program to go nie widać.

Widoczny jest jednak jako uruchomiony,gdy włączę menedżera zadań > procesy.

W msconfig Nexus Radio nie jest widoczny.

To o co tutaj chodzi w tym wszystkim?

Co jest nie tak?

Będę jeszcze robił to skanowanie,ale raczej nie mam zawirusowanego komputera.

Stawiałbym na niestabilność tegoż oprogramowania. Może zawiera jakiś bug (błąd), który powinien być rozwiązany z nowszą wersją.

Niekiedy się zdarza, że program normalnie działa u kogoś, a u drugiej osoby nie. Używałbym na Twoim miejscu innych odtwarzaczy do czasu aktualizacji Nexusa.

Też tak pomyślałem,że jest coś nie tak.

Te kłopoty zaczęły się,gdy zainstalowałem Advanced System Care PRO,który był w promocji.

Jednakże po instalacji nie chciał się uruchomić z ikonki z bocznego paska po prawej stronie.

Zainstalowałem dziś wersję free tego programu i działa bez zarzutu.Mówię tu wciąż o Adv.Syst.Care.

Zobaczymy-może system sam przywróci Nexusa.

Póki co odinstalowałem go znowu Revo-swoją drogą ciekawy program ten Revo-nie miałem go jeszcze.

W każdym razie dziękuję za życzliwość i wszelką pomoc.Innym forumowiczom także jeszcze raz dzięki.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Ewentualnie cofnij system do czasu zainstalowania Adv.Syst.Care.

Menu Start->Akcesoria->Narzędzia systemowe->Przywracanie systemu.

Zostawię już tak jak jest.Komputer działa dobrze.

Zobaczymy,co będzie dalej-może zadziała to radio-za jakiś czas zainstaluję znowu.

OSD też mnie nie działało,zniknęły mnie np.ikonki na pasku zadań po odinstalowaniu SUPERAntispyware kilka tygodni temu.I wróciło wszystko do normy.

Dzięki.Miłej soboty.

Dodane 30.11.2009 (Pn) 20:35

Dzięki Chillout jeszcze raz za te ważne informacje-pobrałem dziś i będę działał.

Malwarebytes wykrył dziś u mnie aż 3 zagrożenia.Wkleję poniżej wyniki skanowania póki co:

Malwarebytes’ Anti-Malware 1.41

Wersja bazy definicji: 3262

Windows 6.0.6002 Service Pack 2

2009-11-30 19:59:39

mbam-log-2009-11-30 (19-59-39).txt

Typ skanowania: Pełne skanowanie (C:|D:|)

Przeskanowane obiekty: 238436

Upłynęło: 1 hour(s), 17 minute(s), 47 second(s)

Zainfekowane procesy w pamięci: 0

Zainfekowane moduły pamięci: 0

Zainfekowane klucze rejestru: 1

Zainfekowane wartości rejestru: 0

Zainfekowane pliki rejestru: 0

Zainfekowane foldery: 0

Zainfekowane pliki: 2

Zainfekowane procesy w pamięci:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane moduły pamięci:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane klucze rejestru:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\faststone image viewer (Trojan.Dropper) -> Quarantined and deleted successfully.

Zainfekowane wartości rejestru:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane pliki rejestru:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane foldery:

(Nie wykryto groźnych plików)

Zainfekowane pliki:

C:\Program Files\FastStone Image Viewer\uninst.exe (Trojan.Dropper) -> Quarantined and deleted successfully.

C:\Users\Robert\Downloads\z internetu\FSViewerSetup40.exe (Trojan.Dropper) -> Quarantined and deleted successfully.

Dodane 30.11.2009 (Pn) 23:11

Zrobiłem tak jak radziłeś-miałem pewne kłopoty z Gmerem-komp się wyłączał-Systemem Repair Engineer nic nie robiłem-tzn.nic nie usuwałem.

Nie wiem jednak,czy dobrze wykonałem te czynności-dodałem mój podpis-pseudonim z forum DP.

Nie znałem tych programów wcześniej-bardzo ciekawe.

Zerkniesz na to?http://wklej.org/hash/0d9021bfd6/

Dla mnie to czarna magia :slight_smile:

Z góry dziękuję.

Hej.