Walka Adamek - Kliczko za darmo!

Temat ten nie bardzo pasuje do zagadnień komputerowych ale jest to wydarzenie bez precedensu .Dlatego bardzo proszę administratorów i moderatorów o nie usuwanie tego postu

Walka TOMASZ ADAMEK - WITALLI KLICZKO do obejrzenia ZA DARMO !1 pokaże to niemiecka stacja RTL nadająca z satelity Astra (19,2 st) przekaz jest NIE KODOWANY początek prawdopodobnie o 19.30

To to wczoraj na sb pisałem, ale weź to odbierz bez astry :stuck_out_tongue:

przemko77 , proszę poprawić temat wiadomości, używając opcji EDYTUJ - po co ten CapsLock? :roll:

Na Hot Bird 13 też jest RTL, czasem oglądam F1 bo komentarza na Polsacie nie trawie :razz:

Na Hot Bird jest też RTL owszem ale Szwajcarski a nie Niemiecki :smiley:

Tylko, że ten rtl będzie kodowany. Tylko osoba niemyśląca zapłaci platformom 40 zł jak może legalnie obejrzeć za darmo.

A ja tam nie wiem jaki ale wiem że jest :razz: a jeśli na nim nie będzie to przeżyje przecież nie będę właził na dach i kręcił anteną dla jakiejś tam walki, która długa i ciekawa raczej nie będzie :razz: :stuck_out_tongue:

Na ‘N’-ce RTL jest niemiecki, a sygnał też z Hotbirda, ale tak jak ktoś wspominał, na HB będzie chyba kodowany

cytyat z oficjalnej strony walki.

Pożyjemy zobaczymy, na oficjalnych stronach wiadomo co będą pisać.

Nie będzie kodowane bo nie ma takiej możliwośći. Nie ma dekoderów specjalnych dla RTLu bo jest to kanał FTA. N, Cyfrowy Polsat, Cyfra+ oni są w stanie zablokować na swoich tunerach akurat tą częstotliwość ale wątpie żeby to zrobili.

LUDZIE NIE WYPISUJCIE GŁUPOT !!

Dobrze" Fiero" napisał że nie ma takiej możliwości nie tak dawno była walka Sosnowskiego z drugim z braci Kliczko i co kodował ktoś do dziś są filmy na YouTube

Były plany kodowania chcieli to prawnicy Kliczko jednak zarząd stacji wyraźnie stwierdził że ŻADNEGO KODOWANIA NIE BĘDZIE

zagłuszać sygnał chciała też Vectra jednak prawdopodobnie zrezygnuje z tego pomysłu

Takie banialuki o kodowaniu to rozpowiada Solorz chce żeby nabijać mu kabzę po 40 zł !!

Oczywiście jest taka możliwość że Solorz może spróbować zagłuszać sygnał a szczególnie ludziom którzy rozwiązali umowę z Polsatem ,dlatego napisałem że przekaz z Astry jest 100 % pewny

Początek transmisji o 22.45 (tak jest podane w programie )

Trochę durnowaty pomysł z tym kodowaniem. Mało kto zapłaci 40 zł za obejrzenie tej walki. Więcej by zarobili z reklam.

mam enke i mam zamiar tam oglądać. wydaje mi się, że nie zakodują samej walki, nie wiem czy to by było w porządku w stosunku do abonentów.

Sprzedaż sygnału z walki Tomasz Adamek - Witalij Kliczko w systemie pay per view na terenie Polski może zakończyć się klęską. A to dlatego, że niektórzy operatorzy sieci kablowych już zapowiedzieli, że na czas pojedynku nie zamierzają zagłuszyć niekodowanego sygnału niemieckiej telewizji RTL.

Polskim nadawcą, który pokaże walkę o tytuł mistrza świata federacji WBC w wadze ciężkiej, będzie Cyfra+, która poinformowała już, że zapewni technologię pay per view oraz transmisję sygnału telewizyjnego z walki wszystkim zainteresowanym uczestnikom projektu w Polsce. Cena za sygnał ma wynosić 40 złotych.

Zapowiada się jednak na to, że nie wszyscy będą musieli zapłacić za prawo do oglądania walki i zobaczą ją bezpłatnie na antenie telewizji RTL. Sieć Vectra, drugi co do wielkości operator telewizji kablowej, prawdopodobnie walkę Adamek - Kliczko zobaczą bez dodatkowych kosztów. Przedstawiciele Vectry zapowiedzieli bowiem że nie planują zagłuszać sygnału RTL na czas walki.

Zagłuszenia sygnału RTL na czas pojedynku domagają się przedstawiciele Witalija Kliczko, jednak niemiecka telewizja nie nakazuje takiego działania polskim sieciom kablowym. Dodaje, że kancelaria prawna Kliczków nie reprezentuje interesów RTL Television.

Co więcej - żądania obozu Kliczków nie mają ponoć żadnego oparcia na przepisach prawnych. Tak stwierdził w rozmowie z “Dziennikiem Gazetą Prawną” Konrad Opalski z Kancelarii Bird&Bird Maciej Garwonski sp. k. Niezakodowanie sygnału RTL nie będzie formą niewłaściwego komercyjnego wykorzystania wizerunku Adamka i Kliczki.

portal Wirtuala Polska

A ja mam takie pytanie czy jest możliwość oglądniecia bez żadnych opłat na kanale polsat? Posiadam starą antene za czasów gdy ta stacja dopiero startowała i odbieram drogą radiową ten kanał. Jak myślicie?

Odpowiedź na o pytanie brzmi NIE Polsat za sygnał chce 40 zł więc transmisji w “otwartym” (czyli głównym) Polsacie nie będzie .Ale pokaże to za darmo niemiecka stacja RTL ta wiadomość jest PEWNA I POTWIERDZONA - odsyłam do ostatniego wydania magazynu “To i Owo” gdzie jest to dokładnie opisane .Aby obejrzeć wystarczy Ci dowolny tuner satelitarny ustawiony na satelitę Astra (19,2 st.) na tym kanale możesz jeszcze pooglądać wyścigi Famuły F1 raz inne walki bokserskie i to wszystko za darmo ! :smiley:

Witam wszystkich piszących na forum.

Powiem mam, że czytajac te doniesienia czy w necie czy w gazetach to naprawdę idzie się załamać.

Co portal, co gazeta to co innego: jedni piszą o kodowanym bądź zakłucanym sygnale niemieckiego RTL, jedni o darmowym, jedni, że to wszystko to bzdura i będzie po staremu, co niektórzy odważni nawet piszą, że Pan Solorz zrezygnuje z PPV i na ostatnią chwile wykupi prawa co jest jedną wielką “kpiną”.

Ja sam posiadam Cyfrowy Polsat. Na walkę szykowałem się od dawna. Płacę 90 zeta miesięcznie i po krótkim zastanowieniu wychodzi, że te 40 zeta za walkę to prawie połowa tego co płacę na miesiąc… Więc zwyczajnie nie opłaca mi się kupować tej walki ( zresztą na pewno wielu polaką się to nie opłaca w czasach gdy każdy grosz się liczy ) Dobrze, że posiadam jeszcze usługę TP Neostrada z TV bo tam jest RTL. Moje pytanie jest do was takie, czy ma ktoś info czy ten RTL będzie zakłucany, kodowany, wyłączany itp. Tak jak pisałem jest tyle info o tym w sieci, że nie wiadomo komu wierzyć. Ciekawostka: dzwoniłem na infolinię TP i żaden konsultant nie ma takich informacji ( przełączano mnie z działu do działu i albo nie chciano mi udzielić informacji, albo nikt tam nie jest poinformowany) Pozdrawiam wszystkich fanów TOMKA! !!

Ale jak mogą mi zakodować walkę jak odbieram przez zwykłą antenę Polsat? Co innego jak bym miał dekoder i przez satelitę. Czy myle się?

W CP jest to na vod a nie na samym polsacie. Raczej w tym czasie puszczą na polsacie zupełnie co innego.