Wideo HD na youtube zacina się

Witam,

Moim problemem jest zacinający się (klatkujący) obraz w filmach hd na youtube. Zarówno w rozdzielczości 720 jak i 1080. Dźwięk się nie zacina podczas oglądania, lecz tylko obraz. Używam Firefoxa, sprawdzałem też na Chrome, ale tam problem był podobny. Filmiki nie zacinają się tylko na IE. Przeinstalowywałem zarówno firefoxa jak i flashplayera, a nic to nie dawało. Laptop nie jest przeciążony działającymi aplikacjami czy dodatkami do przeglądarki. Moja konfiguracja sprzętowa to: Core2Duo 2.20, 4 GB RAM, nvidia geforce 220m 1GB, Windows 7 HP 64bit ze wszystkimi uaktualnieniami.

Może problem leży w braku jakiegoś sterownika, gdyż jakiś czas temu przeinstalowywałem system, lecz musiałem szukać sterowników ręcznie, chociaż wydaję mi się że zainstalowałem wszystkie.

Proszę o pomoc.

Co do Firefoksa, to znalazłem, że komuś pomogła zmiana ustawień: dom.ipc.plugins.enabled true zmiana na : dom.ipc.plugins.enabled false .

Dodane 13.11.2012 (Wt) 18:39

Patrz tu: http://mozillapl.org/forum/viewtopic.ph … 4&start=80

Przestawiłem i już się nie tnie, ale teraz zaczęło się wolniej wczytywać. Mam internet 20Mb. Chociaż poobserwuję jeszcze i dam znać.

Dodane 13.11.2012 (Wt) 23:09

Wszystko działa jak powinno :wink: Dzięki @libros