Win7 - Wyłączony komp podczas aktualizacji

Witam,

Mam problem, otóż podczas aktualizacji systemu ktoś zamknął laptopa i wyskakuje błąd podczas włączania systemu.

Dokładnie taki komunikat:

Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem:

  1. Insert your Windows installation disc and restart your computer.

  2. Choose your language setting, and then click “Next.”

  3. Click “Repair your computer”

Other options:

If power was interraupted during startup, choose Start Windows Normally.

(Use the arrow keys to highlight your choice.)

Safe Mode

Safe Mode with Networking

Safe Mode with Comand Prompt

Last Know Good Configuration (advaced)

Start Windows Normally

Oczywiście wkładałem cd z win7, ale wyskakiwało ze ta wersja nie jest zgodna z wersją na tym komputerze i nic nie dałem rady zrobić.

Jeszcze jedno pytanie… czy mając oryginalną naklejkę windowsa z kluczem, mogę zainstalować kopie ściągniętą z internetu na tym kluczu i będzie to w pełni legalne ?

Wtedy gdy Ci się pokazuje ten błąd przyciskaj strzałkę w górę i dół. Powinno się przemieszczać takie białe podświetlenie. Na początek wybierz opcję Start Windows Normally. Jeśli system nie wystartuje, to daj Last Know Good Configuration (advaced).Jeśli nadal nic, to daj Safe Mode

Napisz po której opcji system wystartuje.

Odnośnie obrazu z internetu, to będzie to legalne, bo to jest tylko nośnik instalacyjny, ale musi być dokładnie ta sama wersja systemu (może różnić się tylko dodatkiem Service Pac) ale ściągając obraz z internetu musisz uważać na wirusy (czasami są w ściągniętych obrazach z internetu).

Wybierałem już wszystkie opcje i niestety, żadna z nich nie działa :slight_smile: Jakieś inne pomysły ?

Dodane 06.10.2011 (Cz) 8:18

Pomoże ktoś?