r e k l a m a
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kruchy22

Windows Defender a Kaspersky IS

39 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Mam pewne pytanie. Czy programy Kaspersky Internet Security wsółpracuje z Windows Defenderem. Przy instalacji Kasperskiego zauważyłem komunikat o wyłączaniu ochrony wbudowanej w Windows, lecz teraz zorientowałem się, że Windows Defender ciągle pracuje. Czy powinienem go wyłączyć. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Program Kasperky IS niemoże jednocześnie pracować z Windows Defenderem ponieważ ja miałem identycznie i system musiałem przeinstalować.. Uwierz mi .

Nie wiem nie próbowałem... Ale Defender nie jest dobry, nie wykrywa dużo spywarów... Polecam Spybota jest na Vortalu...

W dniu 05.05.2008, o godzinie 21:14 został dopisany post przez paracik

adriano, nie trzeba było robić formata :/ Wystarczyło wejść w awaryjny system i wykasować defendera i komputer wróciłby do życia...

Tak to jest specjalisto :D

r e k l a m a

KIS mam zainstalowany od początku korzystania z Visty, Windows Defender również pracuje w tle - nie ma [-X między nimi żadnej kolizji.

Dodam, że oba niczego nie przepuściły dotąd z sieci... =D>

Spybot niczego nie znajduje. :lol:

Więc Windows Defender bez problemów współpracuje z kasperskim?

r e k l a m a

Ale zrozum Defender nie potrzebnie zabiera RAM a nic nie znajduje bo to jedno wielkie gó****...

Przy instalacji Kasperskiego zauważyłeś komunikat o wyłączeniu ochrony wbudowanej w Windows, lecz zorientowałeś się, że Windows Defender ciągle pracuje. To normalne.Po prostu po zainstalowaniu Kasperskiego funkcję zapory systemowej Windowsa przejęła zapora (firewall) wbudowany w program Kasperskiego.Nie będą się gryźć te programy bo ich funkcje są różne.

Te wypowiedzi są off topic.... facet zadał konkretne pytanie, nie zarzucajcie go swoimi odkryciami i promocjami ....

Ale ja radze mu dobrze... I pozwól, że to ja będę pisał to co chce... Ty natomiast schowaj się w swoją klawiaturę... Tutaj każdy może się wypowiedzieć...

Kolego zrobisz jak uważasz...

Program Kasperky IS niemoże jednocześnie pracować z Windows Defenderem

A co ma piernik do wiatraka ?

Lepszej bajki chyba nie czytałem już dawno ....

KIS i defender nie gryzą się !

I oba współpracują znakomicie.

Ok aero, ale po co instalować Defendera skoro jest gorszy od Spybota... !

Ok aero, ale po co instalować Defendera skoro jest gorszy od Spybota... !

Jakie instalować ?

Defender jest w systemie już po instalacji , a polemizować z Tobą nie mam zamiaru co jest lepsze, bo tak można ze wszystkim, opera lepsza od ff, ff lepszy od opery ....e.t.c

Ile opini, tyle zdań.

A autorowi tematu nie chodziło o to co jest gorsze a co lepsze.

Nie wciskaj kitów... Ja (mam org wina ) instaluje go i jakoś nie mam wgranego defendera od razu... Nie kłam...

Co ?? Jaki instalowany przy systemie... JA instaluje iwina i go nie mam :/ nie gadaj pierdół...

Więc tym bardziej kolego, skoro nie wiesz o podstawach systemu vista, to po co się wypowiadasz na forum ?

Gwoli ścisłości windows defender to integralna część systemu windows Vista.

Nie wierzysz ?

Google.pl Ci powie.

osobiście pierwszą rzeczą jaką robie instalacji visty to wywalam defendera, muli i jest cienki, kaspersky w zupełnosci wystarczy poco spowalniać kompa dodatkowym programem który skanuje wszystko co leci?

Gwoli ścisłości windows defender to integralna część systemu windows Vista.

Nie wierzysz ?

Google.pl Ci powie.

Śmiało mogę powiedzieć iż u mnie KiS 7 nie gryzie się z Defenderem.

paracik, my tu gadamy o WinVista a ty zapewne gadasz o XP ponieważ tylko on nie ma wbudowanego Defendera.

Defendera można zostawić.

Jak się go nie używa to w procesach jest tylko jego User Interface który pobiera ok. 0,1mb pamięci.

Co Ci przeszkadza ;)

witam.mialem zainstalowanego KIS i w tym samym czasie dzialal tez Defender .kompa kupilem 2 miesiace temu i jest na gwarancji.problem mam taki ze po usunieciu KIS

zaczal sie sypac.wola mi cos co sie zowie 0x800106ba i takze Win32 !!!!nic nie moge zainstalowac bo odrzuca ,odrzuca kazdy program antywirusowy.

wentylator az sie pali takie ma obroty ,procesor przy wolnym stanie wykorzystuje 98 % swoich mozliwosci.(AMDPhenom 9500 Quad core 4Cpu -2.2 ghz,pamiec 3070)

Wie ktos co to jest ???????? Defender sie nie odpala wogole ;jest nieaktywny .

witam.mialem zainstalowanego KIS i w tym samym czasie dzialal tez Defender .kompa kupilem 2 miesiace temu i jest na gwarancji.problem mam taki ze po usunieciu KIS

zaczal sie sypac.wola mi cos co sie zowie 0x800106ba i takze Win32 !!!!nic nie moge zainstalowac bo odrzuca ,odrzuca kazdy program antywirusowy.

wentylator az sie pali takie ma obroty ,procesor przy wolnym stanie wykorzystuje 98 % swoich mozliwosci.(AMDPhenom 9500 Quad core 4Cpu -2.2 ghz,pamiec 3070)

Wie ktos co to jest ???????? Defender sie nie odpala wogole ;jest nieaktywny .

Sprawdź czy przypadkiem w rejestrze nie został wpis z KIS.

Szukaj w rejestrze

HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run klucza "avp_post_uninstall" i skasuj go [jest to rada ze strony producenta KIS]

Wtedy powinna udac się nowa instalacja programu antywirusowego.

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0