Windows 7 Home Premium 64bit preinstalowany jak go zgrać?

Mam na nowym laptopie system Windows 7 Home Premium 64bit preinstalowany, i tego co wiem to Recovery (obraz systemu z zainstalowanymi sterownikami), które umieszczone jest na ukrytej partycji dysku twardego, pozwala w razie awarii na przywrócenie systemu wraz ze sterownikami (do stanu fabrycznego).

I mam pytanie czy mogę go zgrać na płytę DVD :?:

Żeby nie był ten system na dysku, bo miejsce zajmuje na dysku.

Gdzieś na dysku systemowym powinien być program od producenta laptopa dzięki któremu to programowi powinno udać się, to o co pytasz.

Aha no dobrze, poszukam tego programu na dysku.

I tym programatorem zgram na DVD :?:

albo ISO, albo jakiś kreator

Ja do ISO uzywam Alkohol120%, z darmowych CDBurnerXP.

Ja mam Alcohola 120%.

Ale gdybym wiedział jak to zgrać :?:

Gdzie jest ten system do nagrania na DVD :?:

Podaj model laptopa.

HP 625.

Poszukaj w systemie (Start -> i w polu wyszukiwania wpisz) programu HP Backup and Recovery Manager i następnie wybierz opcję: Create Recovery Discs. Aplikacja rozpocznie przygotowywanie obrazu systemu i przystąpi do wypalania go na płyty dvd. Twoim zadaniem będzie wkładanie kolejnych czystych płyt gdy program o to poprosi.

Nie mam tego, a ile zajmuje płyt :?:

W takim razie spróbuj go pobrać, tu link i zainstalować. Zazwyczaj zajmuje od 2 do 4 płyt dvd.

Ja to właśnie pobrałem wczoraj, ale nie działa to, brakuje jakiś dll.

To jest jeszcze jeden sposób wykonania obrazu systemu, metoda opisana w instrukcji użytkownika laptopa:

Ale to jest kopia zapasowa to wiem o tym.

Ale wole zgrać ten system.

Ja tylko znalazłem Enhanced HP Backup and Recovery Manager ale na Vistę :frowning:

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … ob-61280-2

Ja nie mam już siły na to :frowning: nie wiem jak to zrobić nadal.

W necie coś takiego znalazłem: Windows 7 System Recovery Disc (X32 And X64)

Co robi: Windows 7 Recovery Disc może być użyty do uzyskania dostępu do menu odzyskiwania systemu, co daje możliwości korzystania z narzędzia Przywracanie systemu, Complete PC Backup, automatyczne naprawy systemu.

Czego nie robi: Nie można użyć systemu Windows 7 Recovery Disc do ponownej instalacji systemu Windows - tylko poprawki

Możę tym da się zrobić to płytę DVD :?: