Windows Seven - wersja 32 bit i 64 bit na jednej płycie

Cześć!

Zastanawiam się czy możliwe jest zrobienie wersji z dwóch płyt z Windowsem 7 32 bitowych i 64 bitowych jednej płyty z możliwością wyboru - tak, abym w ekranie wyboru mógł wybrać ilo bitowy system chcę instalować?

Tak, żebym po prostu, w tym ekranie gdzie mam Windows 7 Starter, Home Basic, Home Premium i tak dalej, mógł w ilości bitów wybrać wersję np. Home Premium 32 bit i 64 bit.

Musisz posiadać obie wersję tz. 32 i 64 bitową to wiem że się da zrobić, ale gorzej już z legalnością. :wink:

Dobra posiadam te wersję…

I powiedz mi jak to zrobić…

Jak to zrobić, przeczytaj i zastosuj:

http://www.windowsvalley.com/blog/creat … ingle-dvd/

Ostatnio widzialem nośnik Windows 7 PL “11 w 1”

Wszystkie wersje 32 i 64 w jednym.

Nośnik można ściągnąć z netu, ważny jest klucz.

Tak, tylko że pobierając taki system z internetu narażasz się na to, że w środku są jakieś wirusy, pliki od hakerów itp. No chyba, że można to jakoś sprawdzić (choć ja tego nie umiem)…

Zrobiłem ostatnio tutorial jak to zrobic , jak zintegrować wersje 32bit i 64bit na jednej płycie, umieściłem ten tutorial w dziale “Sprawdzone Porady”, po miesiącu czekania administracja tego portalu napisała mi maila że nie umieszczą mojego tutorialu ponieważ moja porada jest niezgodna z licencją systemu Windows Microsoftu,

Śmiać mi sie chce ponieważ do integracji tych 2 systemów użyłem (po za hex editorem) WYŁĄCZNIE NARZĘDZI KTÓRE UDOSTĘPNIŁ DO TEGO MICROSOFT

Ogólnie administracja tego vortalu jest przewrażliwiona na punkcie piractwa. Bo mimo iż go wcale nie popieram do uważam, że oni już stanowczo z tym przesadzają - zauważ, że nawet Microsoft na swojej stronie napisał jak zrobić z dwóch płyt z różnymi systemami jedną płytę z obydwoma wersjami.

No cóż - ja sobie już z tym poradziłem skorzystałem z porady, która jest na forum Windows7.pl.