Windows Vista wygląda jak 95- usunąłem aero POMOCY

Witajcie,

tak jak w temacie… dzisiaj usuwałem równe funkcje z których nie korzystam na mojej Viscie Ultimate( było tego troche)…

Oczywiscie nie zrobiłem punktu przywracania systemu no i niewiem co spowodowało że Vista wygląda jak Win 95.

Teraz pytanie: Skąd mogę ściągnąć ten pack który powoduje wygląd aero ?

Pozdrawiam

… a ikony są takie same ? Czy zmienione ? :slight_smile:

wypakuj pliki z tego archiwum do folderu C:\Windows\Resources\Themes

aero.rar

jak nie pomoze, to polecam na dysku instalacyjnym Visty funkcje naprawa i na przyszlosc zrob przywracanie systemu :smiley:

ikony są jak z Visty ale kolory się pozmieniały

Ok zobacze, wielkie dzięki mam nadzieje że Aero powróci

Dodane 05.06.2009 (Pt) 10:08

zrobilem tak jak powiedziales poszedlem w Personalizacje, wyglad: chcialem zaladowac theme ktory mi podales (uprzednio wrzucajac go do Windows/Themes) i mam taka informacje:

servicenotrunning.th.jpg

Pytanie jest proste:

Ktory service odpowiada za Windows Themes ? I gdzie musze go wlaczyc ?

Z gory dziekuje

(przepraszam za brak polskich znakow, nie mam zainstalowanej polskiej klawiatury)

Sprawdź czy nie wyłączyłeś tej usługi:

mluslugi.png

A do tego jak masz zainstalowane np. TuneUp Utilities to owa aplikacja dodaje własne usługi i jedna z nich (nie pamiętam dokładnej nazwy ale na pewno jej nazwa zaczyna się od “TuneUp…” i dalej jakieś Themes albo Styler albo coś takiego) kiedy zostaje wyłączona to wyłącza obsługę kompozycji w Windowsie. Musi też być włączona żeby to działało prawidłowo.

No wlasnie ta usluga byla wylaczona ale juz wlaczylem jest OK

U mnie ta usługa jest włączona a mimo to nie mam Aero. Po przywróceniu systemu jest ok, ale jak jeszcze raz uruchomie kompa to jest napisane “konfigurowanie funkcji systemu” i po tym nie ma aero. Nie wiem jak to rozwiązać.