Windows XP SP3 Home Edition OEM a VistaInspiriant2

Witam od lat używam VistaInspiriant2 na lapku jednak ojciec jest kierowcą ciężarki i bierze go teraz w trasę, postanowiłem zrobić format na tym starym dość laptopie. mam już czystego XP jednak ja a raczej ojciec przyzwyczaił się do wyglądu z XPeka z nakładką lecz nie jestem przekonany czy ona jest zgodna z prawem (nie łamie licencji na Windowsa) a przecież na parkingach dla kierowców są dość często kontrole i nie wolno mieć pirackiego oprogramowania, bardzo mi zależy na prostej odpowiedzi czy nakładka VistaInspiriant2 kłóci się z licencją na leglanego xp czy nie. z gry dzięks :slight_smile:

Logicznie patrząc nie. Jest to darmowa nakładka dla Windowsa. Jest oferowana przez dobreprogramy a tu raczej piratów nie ma. To tak samo jakbyś zainstalował sobie nowy temat na telefon (w Nokiach w serii E tak jest). Prosta odpowiedź nie kłóci. Ale poczekaj na wypowiedzi innych ;]

nie kłóci się

Mnie nie złapali ,a używałem chyba dwóch nakładek naraz FlyakiteOSX i Seven Remix XP

masz naklejkę z kluczem, jeśli tak to wszystko jest ok, możesz spokojnie sobie instalować,

co najwyżej mogą czepić się o naruszenie integralności plików systemowych w syetmie bo ta aplikacja podmienia, ale aż tak nadgorliwe nasze służby nie są :slight_smile:

spokojnie instaluj