WinFast TV2000 XP - sterowniki dla 64-bitowego Windows 7

Czy wie ktoś gdzie mogę znaleźć sterowniki do Windows 7 64bit dla karty telewizyjnej WinFast TV2000 XP. Dodam, że próbowałem te ze strony producenta próbowałem i nie pomogło. Może miał ktoś kłopoty z tym i wie jak ten problem rozwiązać? Poniżej zamieszczam screena z Menedżera Urządzeń w Windows 7:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 8b994.html

Miałem taki problem z kartą FlyVideo98 (czyli jeszcze starszą) po zainstalowaniu DScalera na którym odlądam TV okazało się że pomimo braku sterowników do tych samych składników co u Ciebie karta działa OK. Obraz wyświetla itp. Pozdrawiam.

Oficjalne sterowniki dedykowane Windows 7 są już na stronie producenta. Korzystam z Windows 7 64 bity i do tej pory miałem zainstalowane sterowniki od Visty. Wszystko chodziło cacy poza brakiem trybu EVR, dlatego też powinieneś ściągnąć również nową wersję programu PVR2 (dostępna na tej samej stronie co sterownik).

Tytuł poprawiony

Te sterowniki instalowałem niestety nic to nie dało. Oczywiście zainstalowałem nową wersję programu PVR 2 lecz gdy go odpalam wyskakuje mi komunikat ‘Nie znaleziono dostępnego urządzenia BDA’. I niestety nie wiem co w tej sytuacji robić. Niby producent informuje że sterowniki są zrobione pod Windows 7 64bit.