Wirusy na kompie, log otl

błagam o pomoc.

słowem wstępu, ale w sumie nie wiem czy jest potrzebne pisanie czegokolwiek, ale cuż, jestem laikiem :wink:

więc komputer się strasznie zacina i czasem myszka sama szalaje i chciałam go przeskanowac, niestety emsisoft anti-malware nie daje rady i skanuje 1% przez niewiadomo ile czasu i nic nie znalazł, easycleaner wyłącza sie tuz po znalezieniu wszystkich plików i nie idzie ich usunąć. nie wiem co to za sprytny wirus, który blokuje wszystkie moje działania. cudem wygenerował ten log otl, bo program sie zaciął w połowie i zatrzymał na jednym pliku, potem jednak wyskoczyły te teksty w notatnikach.

http://wklej.eu/index.php?id=4ebeda17da

tylko ze w moim biosie nie mam do wybrania opcji cd-rom ;| a zgrałam program w rozszerzeniu .iso

wogole mój bios wyglada troche inaczej niz ten na tym filmie, wiec co robic?

no wiec jakos uruchomilam ten program i skanował 2 godziny no i zakonczylo sie skanowanie, zamknełam, uruchomiłam ponownie komputer i w sumie nic sie nie pojawiło i zacina nadal? zrobiłam cos zle?

Dodane 03.05.2011 (Wt) 14:10

w sensie nie pojawiła sie zadna lista zakazonych plikow po tym skanowaniu, nie mialam do wyboru czy chce je wywalic czy w kwarantanne i teraz odpaliłam easy cleaner i tez zaciął sie i nie działa

Dodane 03.05.2011 (Wt) 17:03

przeskanowałam jeszcze raz komputer, program nie znalazł zadnego wirusa…