Wolne ładowanie się filmów na YT

Witam

Lubię oglądać różne filmy na youtubie. Niestety mimo iż mam 8Mb, na speedteście pokazuje mi około 6,5 MB filmy się tną. O HD mogę pomarzyć natomiast 480 co jakiś czas (co 1-2 minuty) się stopuje na kilkanaście sekund aby sie zbuforować. Jakość 360 niestety jest już bardzo słaba. Mam pytanie, czy wie ktoś może jaki jest powód tak wolnego łądowania się filmów ?

To jest dowód na mojego neta :

2475914378.png

Jaka przeglądarka i wersja Flasha?

Przeglądarka - próbowałem na IE, Opera i Google Chrome. Wszędzie to samo a wersja flasha to 11.5.502.146

Na YT odpal jakiś filmik, kliknij na niego prawym i sprawdź informacje o wersji Flash (Adobe Flash Player informacje).

Mimo formata dzieje się to samo. Daje przykładowy filmik :

Jakość 480 tnie mi się co kilka (5-6 sekund) na około 7-8 sekund. Tak się nie da oglądać. Przypominam że mam 8 mega. Używam chroma ale próbowałem też na operze i ie. Wszędzie to samo.

EDIT : Nawet 360 p mi się tnie. To jest po prostu załamka.

Wejdź na http://www.youtube.com/html5 i jeśli masz włączone HTML5 “Korzystasz obecnie z wersji próbnej HTML5” to wyłącz klikając w “Zrezygnuj z wersji próbnej HTML5”

No właśnie mam zaznaczone że nie korzystam z żadnej wersji próbnej.

Jaki internet?

Dzielisz z kimś internet?

Nie używasz w trakcie jakiegoś programu do wymiany plików? Radia online itd?

Internet normalny z modemu. Nie dzielę, tylko google chrome działa i tylko ten filmik

SpeedBit Video Accelerator - mi pomógł ten program, od kiedy go zainstalowałem filmiki latają jak perszing. Niektórym nie pomaga - nie mam pojęcia dlaczego.

Przeczyść komputer Ccleanerem (wyczyść pamięć podręczną przeglądarek) i wyłącz wszystkie programy zabezpieczające i wtedy zobacz.

Na samym końcu przeskanuj jakimś skanerem antywirusowym online komputer.

Skanowałem już wiele razy ale nic mi nie wykryło. co do tego programu to może i trochę przyśpiesza ale tylko filmy HQ. Bo do tych HD trzeba mieć wersję premium za kasę :frowning:

Poszukaj u swojego dostawcy informacji czy udostępnia serwer pośredniczący, czyli tzw. proxy.

Ja łącze się przez proxy u siebie w dialogu i cały internet chodzi dużo szybciej niż bezpośrednio.

A czy nie trzeba wyłączyć przyspieszenia sprzętowego?

PPM na filmiku - ustawienia i odchaczyć przyspieszenie sprzętowe.

Miałem identyczny Problem i jak zmieniłem własnie na HTML5 to szybkość bardzo mocno się zmieniła nawet jakość wideo.