Mejl... na Zoznamie

Ostatnio, przeglądając zacne zbiory internetu natrafiłem na taką ciekawą ofertę imejlową. Próbował ktoś?

Co w tym ciekawego? Prócz reklamy serwisu?;>

Zapytanie jak o każdy serwis oferujący usługi pocztowe, a że słowacko/czeski to już reklama ?? (zresztą autor pisze z Polski, to jaki miał by cel w reklamowaniu słowackiego serwisu ??)

Bez przesady …

Ale to pytanie jak najbardziej było trafne.

Nie znam Czeskiego ani Słowackiego więc nie rozumiem z tego ani słowa więc się przyłączam i pytam: Co w tym ciekawego?

Wiem że jest coś takiego jak google translate ale on często bzdury plecie przy tłumaczeniu.

Pytam się, gdyż nie wiem, czy można takiej usłudze… zaufać. Niby coś jak Onet, więc teoretycznie powinno wszystko być OK. Pytam się po prostu, czy ktoś miał z tym do czynienia, gdyż nie jest to tutaj tak popularne jak op, wp czy gmail.

Ale po co masz mu zaufać? Czym takim szczególnym wyróżnia się ten serwis? Tym, że ma “landrynkowy” wygląd?

nie “jak Onet” tylko jak większość serwisów udostępniających bezpłatne konta pocztowe?

A to Onet jest taki idealny, że stawiasz go za wzór?

Jak się domyślasz ten czeski (czy tam słowacki) serwis w Polsce jest prawie wcale nie znany, więc nikt nie będzie dla testu zakładał konta aby Tobie zdać relację.

W Polsce jest setki miejsc gdzie możesz założyć darmowe konta email, do tego jest tysiące zagranicznych serwisów anglojęzycznych i po co więc używać w tak niepopularnym języku.

Ludzie… ten temat można by dać do jakiejś komedii… to, co odpowiadacie, jest po prostu ŚMIESZNE.