Instalacja Windows7 , recovery acer

Witam , właśnie chce zainstalować Windows7 na mój komputer.Komputer był kupowany już z wgranym windowsem.

Przy uruchomieniu kazał mi zrobić Recover (zgrać Windowsa na 3 płyty od acera) . Zrobiłem to. Teraz już po 2 latach musze wgrać system od nowa ponieważ znalazło sie pare wirusów oraz jest poprostu wszystko porozwalane.

Moje pytanie co trzeba zrobić żeby uruchomić z płyty (tych 3CD od acera z windowsem) i żeby można było instalować system.Przy instalowaniu chce zostawić dysk D i usunąc tylko C ponieważ D jest czysty i uporządkowany. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach i nie wiem jak to zrobić.Mam jakoś usunąć dysk C czy w trakcie instalacji usunie i wgra nowy system . Prosze o wyjaśnienie , Pozdrawiam !

przy starcie kompa masz recovery menu f4 lub coś popatrz dobrze, a co do cd co zrobiłeś to kopia sys zapewne :wink:

użyj zwykłego recovery przy starcie kompa (f4 lub coś - patrz jak startuje komp w razie jak za szybko wciśnij PAUSE :slight_smile: )

powinna być opcja w recovery do pozostawiania tego co chcesz czyli 2 partycjji :slight_smile: jak cos napisz na gg 3984711

daruj sobie recovery, zainstaluj system normalnie i zauważysz różnicę w działaniu zmiana-systemu-preinstalowanego-czysty-windows-t500004.html