Wycena zestawu komp

Witam, pragnę kupić notebooka więc chcę pozbyć się stacjonarki. Chciałem prosić Was byście pomogli mi to wycenić - to prośba skierowana do osób zorientowanych :slight_smile: Wiem że zestaw nie powala ale nie jest to nowy komputer i tak:

Monitor Samsung SyncMaster 795DF ( bez bad pixeli - został jesszcze miesiąc , dwa gwarancji )

Pamięc ram: 1024mb 400mhz Kingston ( więc gwarancja dożywotnia )

dyski: Maxtor 160GB sata I ( Dysk nowy, praktycznie ma 4 miesiące, zostało jeszcze dużo gwarancji, ofkors bez badsectorów )

dysk Samsung 19gb ( taki stary dysk używany jako kieszeń :slight_smile:

procesor: Intel celeron D 2,4 GHZ

plyta gl. Asrock P4VT8

GeForce 2 MX

Nagrywarka LG CD-RW 52x : )

do tego oczywiście głośniczki, kieszeń na dysk, obudowa, dwa dodatkowe wentylatory, do tego jeszcze karta sieciowa niestety nazwy nie pamiętam - jestem w domu a komputer w drugim mieszkaniu we Wrocku :wink: proszę się nie śmiać :smiley: dla studenta to dobry komputer niemniej chcę notebooka :slight_smile: pozdrawiam i wesołych :slight_smile:

a zdajesz sobie sprawę z tego że notebook będzie chodził ok. 4 razy wolniej niż stacjonarka?

tak zdaje sobie z tego sprawę :slight_smile: niemniej wiesz…mieszkanie nowe do największych nie należy, w okresie wolnym dość dużo podróżuję i niestety komputer mi potrzebny :wink:

za całość )bez monitora) dostaniesz do 200 zł-250zł (max)

za dysk ok120zł + 2 dysk 15 zł + procek z płytą ok 50 zł + pamięć ok. 60 zł, reszta to złom za który max uzbierasz 20 - 30 zł

posprawdzaj ceny na allegro nówek i zsumuj wszystko i odejmij jakiś 50zł… albo opchnij komuś, kto się nie zna nieodejmując tych 50zł a dodając 25zł lub 50zł :wink:

Właśnie takiego kogoś szukam na swojego P4 :smiley: ale jak narazie nikt :confused: kurcze ciężko znaleźć. A przesiadłbym się na dwurdzeniowego.

pawciak ,

Posprawdzaj ceny z allegro.

jakbyś tak zrobił w całość to może i by się ktoś znalazł kto by dał 400zł. Dysk i RAm Ci podbija;p

jeśli masz LAN to zareklamuj na forum sieci że chcesz opylić P4 i komuś z osiedla sprzedasz :wink: ja tak wiele razy robiłem :wink: