Wymiana HTC Wildfire na HTC Desire

Witam,

mam możliwość sprzedaży w komisie HTC Wildfire za około 550 zł. Na allegro można kupić HTC Desire nówkę za około 700 zł… czy jest sens wymiany ?

Opłaca się jak dla mnie. Lepszy aparat, mocniejszy procesor, wiecej ram, lepszy wyświetlacz, więcej pamięci wbudowanej… i dopłacasz tylko 150zł. Sprzedawaj i kupuj.

Też tak uważam… to teraz gościa w komisie błagać, żeby dał około 600 zł i na allegro poszukać jakiejś nówki… bo na razie same używane…

Błagać możesz ale jak dostaniesz tyle ile napisałeś to też nic tylko się cieszyć bo cena jest tak znakomita aż mało prawdopodobna.

no wyobraź sobie, że w maju go kupiłem za 630 zł :slight_smile: I byłem u gościa tydzień temu to mówił, że około 600 zł może dać :slight_smile:

To że go za tyle kupiłeś to ja nie wątpię ale komis to nie jest miejsce aby zarobić na telefonie. Dlatego tak jak ci mówię. Jeśli chce ci tyle dać to idź nawet jutro o świcie i ciesz się jak weźmiesz tyle i poluj na coś fajnego na allegro.

Dokładnie - ten telefon nie jest wart tyle w komisie więc skoro znalazłeś kogoś kto chce tyle za niego zapłacić to sprzedawaj w ciemno! Nawet jak byś miał biegać póki co z Nokią 3210 i grać w Snake cały dzień! Sprzedawaj póki kasa zacna za to Wildfire leci :slight_smile:

Idź, wymień, kupuj coś innego :slight_smile:

No to w poniedziałek idę do gościa i będę czekał na moje należyte 580-600 zł (tak obiecał, a on zawsze dotrzymuje słowa). Biorę Desire :slight_smile: