Wyniki losowania nagród za ankietę dot. pakietów Office

Cześć

Wiem, że teraz jest gorący okres dla redakcji związany z tegorocznym zlotem, ale może ktoś poinformowałby nas, co z wynikami losowania nagród za udział w ankiecie dotyczącej pakietów Office?

Trochę czasu już minęło a informacji z wynikami jakoś nie zauważyłem.

Z góry dziękuję za odpowiedź, w imieniu swoim oraz wszystkich, którzy wzięli udział w ankiecie.

ps., jeżeli wyniki gdzieś były podane to przepraszam za zamieszanie.

właśnie nie było i też jestem ciekaw :smiley:

Też nie znalazłem wyników, ale jeżeli ktoś wygrał to pewnie dostał informacje.

Temat został już poruszony w wątku założonym prze zemnie: konkursy-dobrychprogramach-t533411.html

Hej,

To nie była szczególnie duża akcja, dlatego uznaliśmy, że wystarczy że napiszemy do wygranych/wylosowanych. Wszystkie zestawy zostały rozdane poza jednym, nie możemy dostać zwrotnie adresu użytkownika - mamy w planach wylosować w jego miejsce inną osobę. Swoją drogą, ankieta miała niemal 5 tys respondentów… :slight_smile:

Rzeczywiście delikatnie mówiąc jest to z naszej strony “niedopatrzenie”. Tak naprawdę brak newsa z podsumowaniem ankiety był związany z tym, że Microsoft zastrzegł sobie, że wyniki będą dostępne tylko do ich dyspozycji. W efekcie spowodowało to, że nie do końca wiedzieliśmy czy informacja o zakończeniu akcji ankietowej, bez jej wyników ma sens. Z perspektywy czasu uważam, że był to jednak błąd. Na przyszłość postaramy się zapewniać sobie prawo do publikacji wyników, a w konsekwencji będziemy publikować pełnowartościowe podsumowania tego rodzaju akcji.

Dziękuję redakcji za odpowiedź. Myślę że w przyszłości przy tego typu akcjach, gdy nie można podać wyników, można było by się pokusić o drobną aktualizację np. z informacją: Ankieta zakończona, nagrody wylosowane.

Niby drobiazg a robi różnicę.