Jaką wybrać obduowę - w tym stylu

Czy ktoś może polecić obudowę w tym stylu http://www.aerocool.com.tw/index.php/pr … -syclone2b do 250 zł

galy1 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Napisz dokładnie o co Ci chodzi - czy chcesz żeby zaproponować Ci obudowę z tak lipnym chłodzeniem? - brak możliwości zamontowania dolnego jak i górnych wentylatorów - mocowanie wentylatora na tylnej ściance obniżone, sprzyjające powstawaniu na górze budy poduszki cieplnej, brak też USB 3.0.

Według mnie obudowa po za “kosmicznym” wyglądem jest słaba, wygląd też nie każdemu przypadnie do gustu, ale nad gustem podobnie się nie dyskutuje.

Proponuje Ci “budę” Zalman Z9 U3 - USB3.0 - czarną, posiada ona dobre chłodzenie, umożliwia ładne ułożenie (schowanie) kabki, posiada też regulator umożliwiający podpięcie trzech wentyli oraz czujnik temperatury wraz z wyświetlaczem.

Zerknij i tu:

obudowa-200zl-t503707.html

ps. obudowa trochę zdrożała ja kupiłem ją za 236zł i warta jest każdej wydanej na nią złotówki, wzrastająca cena świadczy dobitnie o tym, że przypadła ona do gustu wielu użytkownikom.

Chodziło mi o budę z podobnym wyglądam,jak ta z linka.