Wyskakujące okienko BŁĄD SKRYPTU

Witam

Podczas przeglądania stron internetowych często wyskakuje mi okienko “Błąd Skryptu”, a dokładnie zatytułowane “Wystąpił błąd skryptu na tej stronie”. Czasami jest to kilka okienek pod rząd. Jak to wyeliminować? Mam Windowsa 10.

Może łaskawie powiesz co to za strony oraz jaka przeglądarka?

Przeglądarka to Internet Explorer. Najczęściej to mi wyskakuje na stronach typu: allegro, olx, rzadziej na innych.

Na bieżąco aktualizowany IE11 nie powinien mieć problemów z tymi stronami.

Jako, że jest głęboko zagrzebany w system, odinstalowanie i ponowna instalacja odpada, ale możesz spróbować tego:

Zresetowałem ustawienia przeglądarki wg. sposobu z podanego linka, ale to nie pomogło.

Jakieś firewalle, bitdefendery, cokolwiek zabezpieczającego? Jeżeli tak, to wyłącz i sprawdzaj dalej.

Otwarłem kilka stron internetowych na przeglądarce Edge i ani razu okienko nie wyskoczyło, więc zakładam że tam ten problem nie występuje. Nie mam innych zabezpieczeń oprócz Windows Defender, ale ten zawsze był włączony.

Czyli ewidentnie uwalona jest przeglądarka, a w systemie nic nie brakuje. Przyzwyczaj sie do innej, albo wrzuć obowiązkowe logi do działu bezpieczeństwo z prośbą o sprawdzenie. A nóż widelec coś tam się spaskudziło co da się usunąc… 

Nadal borykam się z tym problemem. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Jak wrzucić logi do sprawdzenia? A może odinstalować z komputera Internet Explorer i zainstalować na nowo?

Ciekawe jak to zrobisz? Zaglądałeś chociaż do podanego działu?

Jeżeli nie wiesz jak, najwyższy czas na kogoś bardziej oblatanego w temacie (znajomy/serwis).

 drunkula tak zrobię

No i to jest słuszne podejście! Duży plus za to że jak kończą się własne umiejętności, to nie wstyd sięgnąć po pomoc nie tylko na forum.