GG 7.7 - Wyskakuje błąd pod czas włączania okienka rozmowy

No więc odrazu do rzeczy… Gdy włączam okienko rozmowy w Gadu-Gadu wyskakuje mi błąd taki jak na screenie.

http://img717.imageshack.us/img717/4470/ggerror.png

Troche to denerwuje gdy np gra się w coś i trzeba szybko odpisać a tutaj taka bzdura ;(

Pozdrawiam.

Zaktualizuj Internet Explorer do wersji 8.

W ustawieniach IE można wyłączyć debugowanie skryptów: http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … ipt-errors

ale najlepszym rozwiązaniem byłoby zaktualizowanie do wersji IE 8.

rocker123 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

No więc zainstalowalem IE 8 i mozna powiedziec ze dalej to samo tylko inny tam adres pliku pokazuje w błędzie … :oops:

97750538.png

To w takim razie wyłącz debugowanie skryptów. Czytaj post wyżej.

Wyłączone … i dalej wyskakuje ten error ;

I ten sam problem?

To w takim razie musisz się przesiąść na inny komunikator lub zaktualizować do GG8 gdzie już nie jest bodajże uzależniony od IE.

A ja podejzewam, ze masz problem z java. Dlatego polecalbym zaaktualizowac sobie jave do najnowszej wersji i bedzie ok moim zdaniem.

A jak tą jave zaktualizować?

Pobierz jave z tad -> Klik lub tez tutaj -> Klik i zainstaluj ją na swoim komputerze wykonujac czynnosci zgodnie z tym co pojawi sie na ekranie. Mysle, ze potem bedzie wszystko juz ok :slight_smile:

Błąd pochodzi z flashowej reklamy.A reklamy flashowe sa obsługiwane przez nieraz błędne skypty js.

Rozwiązanie?

Banner killer lub wyłącz skrypty javascript w Internet Explorerze,aktualizacje nic nie dadzą ,bo gg zawiera w środku jakiś błędny skrypt js

Javascript wystarczy mieć w firefoxie i przynajmniej się nie złapie żadnego wirusa

No i oczywiście to wszystko nie ma nic wspólnego z JAVĄ

Moze i masz racje ; ) ale zainstalowalem nową wersje java i nie ma błędów… Ale to wyjdzie w praniu.

Ciesze się rocker123, że moglem Ci pomoc :slight_smile:

e-ftalo a jednak miało :slight_smile:

Nie miało błedy są dalej ^^ po jakims czasie znowu wyskakiwaly : ) juz zrobie ten banner kill czy co tam ;p i powinno byc ołkej:)

Do e-ftalo

Re: GG 7.7 - Wyskakuje błąd pod czas włączania okienka rozmowy.

Post przez e-ftalo » 19.03.2010 (Pt) 1:33

Napisałeś:

"Błąd pochodzi z flashowej reklamy.A reklamy flashowe sa obsługiwane przez nieraz błędne skypty js.

Rozwiązanie?

Banner killer lub wyłącz skrypty javascript w Internet Explorerze,aktualizacje nic nie dadzą ,bo gg zawiera w środku jakiś błędny skrypt js

Javascript wystarczy mieć w firefoxie i przynajmniej się nie złapie żadnego wirusa

No i oczywiście to wszystko nie ma nic wspólnego z JAVĄ"

A ja miałem podobny problem (gg 6.0):

nffxts.jpg

Za Twoją radą wyłączyłem skrypty javascript - i pomogło!

Ale/więc nie rozumiem, dlaczego piszesz, że nie ma to nic wspólnego z JAVĄ ? ?

A teraz powiedz mi (ewentualnie ktoś inny), czy ja mogę bez tych skryptów pracować ? Czy wszystko będzie w porządku z komputerem ? Dziękuję z góry za poradę.

GG poniżej wersji 8 są powiązane z IE.

Bo to nie chodzi o zwykłą javę do czatów, a o: http://pl.wikipedia.org/wiki/JavaScript

Spokojnie można pracować nic się nie dzieje.

Zmienić domyślną przeglądarkę na coś innego niż IE.

Ewentualnie zaktualizować gg do 8 lub przejść na konkurencyjny komunikator i nie będzie komunikatów.

Dzięki, Chillout!

Bardzo mi pomogłeś :slight_smile: