YouTube rozłacza internet po 9sec

siema

mam problem z oglądaniem filmów na YouTube a mianowicie niekiedy po załadowaniu(obejrzeniu) filmu do 9sec internet na moim komputerze przestaje działać zostaje tylko reset bo nie znalazłem innej opcji nie wiem jak pozbyć się tego problemu skanowałem Malwarebytes Anti-Malware(ustawione na pełen skan) lecz po usunięciu śmieci nadal problem pozostał oto skany Z OTL.com prosiłbym o pomoc bo jest to dość uciążliwe jeżeli chce pooglądać filmiki/teledyski na YT.

dzieje się to tak jedynie jak jestem na stronie YT na innych stronach z filmami typu “flesh” problem nie występuje.

dodam jeszcze że dłużej mi się system uruchamia i zamykanie trwa stanowczo za długo

otl.txt http://www.wklej.org/id/1110321/

Extras http://www.wklej.org/id/1110328/

Jako że mamy do czynienia z logami, przenoszę temat do działu Bezpieczeństwo.

nie dzieje się to zawsze ale tak co 3film

mógłby ktoś pomóc ![-o<

W logu nic nie widać oprócz tego przestarzałego Spybota.

no to co może być nie tak bo ten ‘problem’ jest dosyć uciążliwy w oglądaniu YT wszystkie wtyczki aktualne…

skanowałem kaspersky rescue disk i też nic nie pomogło

dodam że na laptopie też mam ten sam problem

Znaczy masz problem z routerem lub dostawca internetu.

no właśnie nie bo mam 2 laptop z systemem XP i tam mogę oglądać YT bez końca tylko że jest on już dość stary i filmy się “tną” (kata graficzna jest w nim lipna)

Dodane 19.08.2013 (Pn) 11:19

jeżeli miałbym problem z modemem to gdyby mi “rozłączyło” internet to po ponownym podłączeniu kabla do karty sieciowej aby pobrał nowe IP to powinno pomóc ale jest bez zmian a jeżeli problem byłby po stronie dostawcy to rozłączało by mi internet na wszystkich stacjach podłączonych do modemu (dostawca TP/neostrada) a “rozłącza” mi ta tej co oglądałem YT i pomaga tylko restart komputera

więc już nie wiem co jest nie tak :?

Sprawdź jeszcze, co masz blokowane w zaporze i przyglądnij się temu, co masz w zaplanowanych zadaniach.

ale nie wiem czego tam szukać

przejrzałem listę ale nic podejrzanego nie znalazłem